Corsair CO-9051032-WW ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm
- Kataloški br:
- 3222350 - 62
- Oznaka:
- CO-9051032-WW
- EAN:
- 840006682950
- Kataloški br:
- 3222350 - 62
- Oznaka:
- CO-9051032-WW
- EAN:
- 840006682950
Corsair CO-9051032-WW ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 140 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 36 dB |
| Razvijanje buke | 30.1 dB - 40 dB |
| Brzina (min.) | 350 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 143.9 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 2000 U/min |
| Boja | bijela |
| Težina | 324 g |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 140 mm |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)