CSL Computer Mini PC Narrow Box Black 2.5 cm (1 palac) Intel® N N100 3400 GHz 8 GB RAM 500 GB SSD Intel Intel® UHD grafi
- Kataloški br:
- 3385147 - 62
- Oznaka:
- 92962
- EAN:
- 4061474218199
- Kataloški br:
- 3385147 - 62
- Oznaka:
- 92962
- EAN:
- 4061474218199
CSL Computer Mini PC Narrow Box Black 2.5 cm (1 palac) Intel® N N100 3400 GHz 8 GB RAM 500 GB SSD Intel Intel® UHD grafi
1,675.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® N N100 4 Jezgra(-e) / max. 3400 GHz
- Radna memorija: 8 GB GDDR4-RAM 3200 MHz
- 500 GB SSD
- Intel Intel® UHD grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | CSL Narrow Box Black |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor | Intel® N N100 |
| Procesor / model | N100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3400 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® UHD grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 500 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 500 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 114 mm |
| Visina | 47 mm |
| Dubina | 106 mm |
| Težina | 282 g |
| Snaga napajanja | 36 W |
| Softver uključen u isporuku | GDATA Internet Security (uključujući 180 dana ažuriranja) |
| Određene značajke | integrirana SSD pasivno hlađenje |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Ultrakompaktan i apsolutno tih
Mini-PC Narrow Box Black / 8GB / 500GB M.2 SSD / Win 11 Pro savršen je izbor za korisnike koji traže pristupačno, kompaktno, ali snažno računalo.
Snažne performanse, fleksibilne mogućnosti povezivanja
S Intel® N100 procesorom i 4K Intel® UHD grafikom, ovaj je model idealan za kućni ured, streaming i pametnu kućnu automatizaciju. Windows 11 Pro dolazi unaprijed instaliran, tako da možete odmah početi. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu i VESA opciji montaže, računalo se može praktično postaviti iza monitora ili na zid, štedeći prostor i osiguravajući uredno radno okruženje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Mini-PC Narrow Box Black / 8GB / 500GB M.2 SSD / Win 11 Pro savršen je izbor za korisnike koji traže pristupačno, kompaktno, ali snažno računalo.
Snažne performanse, fleksibilne mogućnosti povezivanja
S Intel® N100 procesorom i 4K Intel® UHD grafikom, ovaj je model idealan za kućni ured, streaming i pametnu kućnu automatizaciju. Windows 11 Pro dolazi unaprijed instaliran, tako da možete odmah početi. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu i VESA opciji montaže, računalo se može praktično postaviti iza monitora ili na zid, štedeći prostor i osiguravajući uredno radno okruženje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Mini-PC, 1x Kabel za napajanje, 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)