CSL Computer Notebook CSL R'Evolve C16 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ i5 16 GB RAM 2000 GB SSD njemačka, qwertz s
- Kataloški br:
- 3381438 - 62
- Oznaka:
- 92679
- EAN:
- 4061474216614
- Kataloški br:
- 3381438 - 62
- Oznaka:
- 92679
- EAN:
- 4061474216614
CSL Computer Notebook CSL R'Evolve C16 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ i5 16 GB RAM 2000 GB SSD njemačka, qwertz s
3,375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, mat
- Intel® Core™ i5
- 12. gen. (Alder Lake)
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. Radna memorija: 16 GB;DDR4-RAM2000 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | CSL R'Evolve C16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS mat |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Generacija procesora | 12. gen. (Alder Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 4400 MHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2000 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB a USB-C® HDMI™ miniSD |
| Boja | siva |
| Širina | 35.7 cm |
| Visina | 2.3 cm |
| Dubina | 24.5 cm |
| Težina | 1.65 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 9 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 4400 MHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
Opis
Opis
Savršen notes za svakodnevnu upotrebu. CSL R'Evolve C16 / 16GB / 2000GB / Windows 11 Home kombinira snažne performanse s elegantnim, mobilnim dizajnom. Procesor Intel® Core™ i5-1235U s deset jezgri doseže do 4400 MHz i pruža impresivne performanse u zahtjevnim aplikacijama. Performanse podržava 16 GB RAM-a i brzi PCIe SSD od 2000 GB. Elegantni ultra tanki dizajn. 16-inčni Full HD IPS zaslon pruža iznimno oštre slike za udoban rad. Intel® Iris® Xe grafika pouzdano se nosi čak i s grafički zahtjevnim zadacima. USB-C 3.2 Gen2, Thunderbolt 4 i HDMI 2.0 pružaju svestrane mogućnosti povezivanja. Brze i stabilne veze zajamčene su uključivanjem Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2. Tihi, polupasivni hladnjak, dugotrajna baterija i unaprijed instaliran Windows 11 Home čine prijenosno računalo CSL R'Evolve idealnim suputnikom za posao, učenje i slobodno vrijeme.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Bilježnica
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)