DEFENDER by Adam Hall EXA Tape DTEXAIS19 izolacijska traka srebrno-siva (D x Š) 33 m x 19 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431116 - 62
- EAN:
- 4.04952E+12
- Kataloški br:
- 3431116 - 62
- EAN:
- 4.04952E+12
DEFENDER by Adam Hall EXA Tape DTEXAIS19 izolacijska traka srebrno-siva (D x Š) 33 m x 19 mm 1 kom.
11.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- srebrno-siva
- (D x Š) 33 m x 19 mm
- nezapaljiva, samogašeća
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | izolacijska traka |
| Određene značajke ljepljive trake | nezapaljiva samogašeća |
| Dužina | 33 m |
| Širina | 19 mm |
| Boja | srebrno-siva |
| Tip | EXA Tape |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 33 m x 19 mm |
| Material (detalji) | PVC |
Opis
Opis
PVC izolacijska traka, također nazvana Zumbel, pouzdan je pomagač za električne instalacije, tehnologiju događanja i radionice. Bilo da se radi o izoliranju kabela, pričvršćivanju kabela na rešetke ili označavanju objekata – impresionira svojom svestranošću i jakom ljepljivom snagom, savršenim za širok raspon primjena. Svojstva usporavanja plamena i samogašenja osiguravaju dodatnu sigurnost pri rukovanju električnim spojevima. Traka je jednostavna za rad, ostaje fleksibilna i pouzdano drži. Ispitan prema DIN EN 60454-3-1 i VDE 0340 dio 3-1, zadovoljava najviše standarde kvalitete. Bilo na pozornici, u razvodnom ormaru ili u radionici – ova izolacijska traka je nezamjenjiv alat za profesionalce i entuzijaste „uradi sam“.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Izolacijska traka dimenzija 19 mm x 33 m u srebrno/sivoj boji
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.