Delock DisplayPort / HDMI priključni kabel DisplayPort utikač, HDMI A utikač 2 m crna, siva 85929 pozlaćeni kontakti, 4K
- Kataloški br:
- 3379042 - 62
- Oznaka:
- 85929
- EAN:
- 4043619859290
- Kataloški br:
- 3379042 - 62
- Oznaka:
- 85929
- EAN:
- 4043619859290
Delock DisplayPort / HDMI priključni kabel DisplayPort utikač, HDMI A utikač 2 m crna, siva 85929 pozlaćeni kontakti, 4K
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DisplayPort kabel |
| Tip priključka | DisplayPort HDMI |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | DisplayPort na HDMI-A |
| Priključci | DisplayPort utikač HDMI A utikač |
| DisplayPort verzija | DisplayPort 1.4 |
| Vrsta priključka | ravan |
| Verzija kabela | HDMI High Speed |
| Razlučivost (maks.) | UHD 4K @ 60 Hz |
| Videorezolucija | 3840 x 2160 Pixel |
| Frekvencija (maks.) | 60 Hz |
| Duljina kabela | 2 m |
| Boja | crna siva |
| Određene značajke kabela | pozlaćeni kontakti 4K UHD |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | okrugli |
| AWG | 32 AWG Datenleitung 28 AWG Stromleitung |
| Priključak A | muški konektor HDMI |
| Priključak B | muški konektor HDMI |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Mogućnost HDR-a | da |
| 1 Stück(e) | |
| 5 mm | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj Delockov kabel omogućuje spajanje HDMI monitora ili projektora na osobno ili prijenosno računalo s DisplayPort sučeljem.
Kabel podržava rezolucije do Ultra HD (4K) i obrnuto je kompatibilan s Full HD 1080p.
Aktivni kabel
Kabel nudi aktivnu konverziju, tako da je prikladan i za grafičke kartice koje ne mogu emitirati DP++ signale.
Fiksni smjer signala
Kabel se može koristiti samo za spajanje HDMI izlaznog uređaja na DisplayPort izvor, npr. B. HDMI monitor na računalo s DisplayPort vezom. Smjer obrnutog signala nije podržan.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Kabel podržava rezolucije do Ultra HD (4K) i obrnuto je kompatibilan s Full HD 1080p.
Aktivni kabel
Kabel nudi aktivnu konverziju, tako da je prikladan i za grafičke kartice koje ne mogu emitirati DP++ signale.
Fiksni smjer signala
Kabel se može koristiti samo za spajanje HDMI izlaznog uređaja na DisplayPort izvor, npr. B. HDMI monitor na računalo s DisplayPort vezom. Smjer obrnutog signala nije podržan.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x DisplayPort konektor>
- 1 x HDMI-A konektor
- Čipset: Parade PS186
- DisplayPort 1.4 i High Speed HDMI specifikacija
- Aktivni kabel, za grafičke kartice s DP i DP++ izlazom
- Smjer signala: DisplayPort ulaz> HDMI izlaz
- Presjek žice:
- 32 AWG podatkovni kabel
- 28 AWG dalekovod
- Promjer kabela: cca 5 mm
- Konektori: pozlaćeni
- Metalno kućište
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 18 Gbps
- rezolucija do 3840 x 2160 @ 60 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Podržava HDR
- Podržava HDCP 1.4 i 2.3
- Boja: siva/crna
- Duljina bez priključaka: cca 2 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)