Delock DisplayPort priključni kabel DisplayPort utikač 1 m crna 80261 10K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen Di
- Kataloški br:
- 3379235 - 62
- Oznaka:
- 80261
- EAN:
- 4043619802616
- Kataloški br:
- 3379235 - 62
- Oznaka:
- 80261
- EAN:
- 4043619802616
Delock DisplayPort priključni kabel DisplayPort utikač 1 m crna 80261 10K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen Di
33.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
33.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DisplayPort kabel |
| Tip priključka | DisplayPort |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | DisplayPort na DisplayPort |
| Priključci | DisplayPort utikač |
| DisplayPort verzija | DisplayPort 2.0 |
| Vrsta priključka | ravan |
| Videorezolucija | 10240 x 4320 Pixel |
| Frekvencija (maks.) | 60 Hz |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Određene značajke kabela | 10K UHD pozlaćeni kontakti trostruko zaštićen |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | okrugli |
| Materijal unutranjeg vodiča | bakar |
| AWG | 28 AWG |
| Rezolucija prikaza | 10240 x 4320 Pixel |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| 3 | |
| da | |
| da | |
| 7 mm |
Opis
Opis
Ovaj kabel tvrtke Delock koristi se za povezivanje uređaja s DisplayPort sučeljem, kao što su: B. ekrane ili televizore, na PC ili prijenosno računalo.
10K rezolucija i HDR podrška
Podržava maksimalnu propusnost od 54 Gbps, može se reproducirati sadržaj rezolucije do 10K (10240 x 4320 @ 60 Hz).
Zahvaljujući HDR podršci, boje se prikazuju realistično s impresivnom dubinom, a svjetlina i kontrast slike optimalno se reproduciraju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
10K rezolucija i HDR podrška
Podržava maksimalnu propusnost od 54 Gbps, može se reproducirati sadržaj rezolucije do 10K (10240 x 4320 @ 60 Hz).
Zahvaljujući HDR podršci, boje se prikazuju realistično s impresivnom dubinom, a svjetlina i kontrast slike optimalno se reproduciraju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x DisplayPort konektor>
- 1 x DisplayPort konektor
- DisplayPort 2.0 specifikacija
- Ranije kompatibilan s DisplayPort 1.4, 1.3, 1.2 i 1.1
- Pin 20 nije spojen
- Presjek žice: 28 AWG
- Promjer kabela: cca 7 mm
- bakreni kabel
- Trostruko oklopljeni kabel
- pozlaćeni kontakti
- Završna obrada konektora: pozlaćena
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 54 Gbps
- Razlučivost do:
- Monitor s podrškom za DSC:
- 10240 x 4320 @ 60 Hz
- Monitor bez DSC podrške:
- 10240 x 4320 @ 30 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Podržava Display Stream Compression 1.2a (DSC)
- Podržava HDR10
- Podržava HDCP 1.4 i 2.3
- Podržava UHBR 13.5 (13.5 Gbps / Lane) brzinu prijenosa podataka
- Do 32 audio kanala za zvučnike
- Brzina uzorkovanja zvuka do 1536 kHz
- Podržava uzorkovanje boja u formatima 4:4:4, 4:2:2 i 4:2:0
- Boja: crna
- Duljina uključujući priključke: cca 1 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)