Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 0.5 m siva 83994 8K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen, eARC HDMI ka
- Kataloški br:
- 3379329 - 62
- Oznaka:
- 83994
- EAN:
- 4043619839940
- Kataloški br:
- 3379329 - 62
- Oznaka:
- 83994
- EAN:
- 4043619839940
Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 0.5 m siva 83994 8K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen, eARC HDMI ka
42.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | HDMI kabel |
| Tip priključka | HDMI |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | HDMI-A na HDMI-A |
| Priključci | HDMI A utikač |
| Vrsta priključka | ravan |
| Verzija kabela | HDMI Ultra High Speed |
| Razlučivost (maks.) | UHD 8K @ 60 Hz |
| Videorezolucija | 7680 x 4320 Pixel |
| Frekvencija (maks.) | 240 Hz |
| Duljina kabela | 0.5 m |
| Boja | siva |
| Određene značajke kabela | 8K UHD pozlaćeni kontakti trostruko zaštićen eARC |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | okrugli |
| Materijal unutranjeg vodiča | bakar |
| AWG | 29 AWG |
| Priključak A | muški konektor HDMI |
| Priključak B | muški konektor HDMI |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Brzina prijenosa | 48 Gbit/s |
| 3 | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| da | |
| 6.1 mm | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj visokokvalitetni Ultra High Speed HDMI kabel tvrtke Delock koristi se za povezivanje uređaja s HDMI sučeljem, kao što su: Npr. televizori, Blu-ray playeri, ekrani ili projektori. Podržavajući maksimalnu propusnost od 48 Gbps, sadržaj se može reproducirati u rezolucijama do 8K Ultra HD (7680 x 4320 @ 60 Hz).
Podrška za dinamički HDR i Dolby® Vision
Podržavajući Dynamic HDR i Dolby® Vision, kabel je posebno prikladan za korištenje u kućnom kinu i igricama. Boje se prikazuju realistično s impresivnom dubinom, a svjetlina i kontrast slike optimalno se reproduciraju.
Savršen zvuk kroz eARC podršku
Delock HDMI kabel podržava Enhanced ARC (skraćeno eARC). To znači da se HDMI uređaji poput UHD Blu-ray reproduktora mogu spojiti izravno na televizor, a nekomprimirani audio signali zatim se izravno i bez gubitaka prenose na povezani zvučni sustav putem povratnog audio kanala.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Podrška za dinamički HDR i Dolby® Vision
Podržavajući Dynamic HDR i Dolby® Vision, kabel je posebno prikladan za korištenje u kućnom kinu i igricama. Boje se prikazuju realistično s impresivnom dubinom, a svjetlina i kontrast slike optimalno se reproduciraju.
Savršen zvuk kroz eARC podršku
Delock HDMI kabel podržava Enhanced ARC (skraćeno eARC). To znači da se HDMI uređaji poput UHD Blu-ray reproduktora mogu spojiti izravno na televizor, a nekomprimirani audio signali zatim se izravno i bez gubitaka prenose na povezani zvučni sustav putem povratnog audio kanala.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x HDMI priključak>
- 1 x HDMI priključak
- Certificirani HDMI kabel ultra velike brzine
- Presjek žice: 29 AWG
- Promjer kabela: cca 6,1 mm
- bakreni kabel
- Trostruko oklopljeni kabel
- pozlaćeni kontakti
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 48 Gbps
- Razlučivost do:
- 7680 x 4320 @ 60 Hz
- 5120 x 2880 @ 120 Hz
- 3840 x 2160 @ 240 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- 3D podrška: do 3840 x 2160 @ 120 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Podržava kino format slike 21:9
- Podržava 1080p HFR (High Frame Rate) 3D
- Podržava uzorkovanje boja u formatima 4:4:4, 4:2:2 i 4:2:0
- Podržava Display Stream Compression 1.2 (DSC)
- Podržava Dolby® Vision
- Podržava dinamički HDR
- Podržava HDCP 1.4 i 2.2
- Podržava način igre VRR
- Podržava eARC
- Do 32 audio kanala za zvučnike
- Brzina uzorkovanja zvuka do 1536 kHz
- Podržava Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™
- Podržava dinamičko podešavanje sinkronizacije usana
- kašnjenja slike/zvuka
- Podržava CEC 2.0 kontrolne naredbe
- Boja: siva
- Duljina uključujući priključke: cca 0,5 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)