DEWALT akumulator akumulatorske škare za živicu 18 V litijev 550 mm
- Kataloški br:
- 3466187 - 62
- Oznaka:
- DCMHT563P1-QW
- EAN:
- 5035048728840
- Kataloški br:
- 3466187 - 62
- Oznaka:
- DCMHT563P1-QW
- EAN:
- 5035048728840
DEWALT akumulator akumulatorske škare za živicu 18 V litijev 550 mm
16 %
815.00 KM965.00 KM
Štedite 150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
815.00 KM965.00 KM
Štedite 150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laserski brušen mač dvostrukog djelovanja, sigurnosni prekidač za dvije ruke i elektroničko brzo zaustavljanje noža (< 1s) opremljen
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorske škare za živicu |
| Motor | akumulator |
| Tehnologija | litijev |
| Duljina mača | 550 mm |
| Kapacitet akumulatora | 5 Ah |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Debljina rezanja | 25 mm |
Opis
Opis
Škare za živicu s udobnošću i sigurnošću. Lučna ručka za visoku udobnost rukovanja i optimalnu kontrolu. Ergonomski, lagani dizajn s optimiziranim težištem za rad bez umora i kućištem od Xenoy® plastike za trajnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Laserski brušena oštrica dvostrukog djelovanja s duljinom oštrice 55 cm i kapacitetom rezanja 25 mm, sigurnosni prekidač za dvije ruke, štitnik za ruku
Opseg isporuke
- Osnovna verzija DCMHT563N-XJ s 1x 18V 5Ah baterijom (DCB184-XJ) i punjačem (DCB1104-QW), tobolac za noževe
Komentar
Može se koristiti za sve DEWALT 18 V XR ili 54 XR FLEXVOLT baterije svih Ah klasa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)