DEWALT akumulator akumulatorske teleskopske škare za živicu 18 V litijev 550 mm
- Kataloški br:
- 3466188 - 62
- Oznaka:
- DCMPH566P1-QW
- EAN:
- 5035048729441
- Kataloški br:
- 3466188 - 62
- Oznaka:
- DCMPH566P1-QW
- EAN:
- 5035048729441
DEWALT akumulator akumulatorske teleskopske škare za živicu 18 V litijev 550 mm
16 %
915.00 KM1,085.00 KM
Štedite 170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
915.00 KM1,085.00 KM
Štedite 170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laserski brušen mač dvostrukog djelovanja, sigurnosna sklopka za dvije ruke i brzo zaustavljanje noža (< 1s) opremljen
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorske teleskopske škare za živicu |
| Motor | akumulator |
| Tehnologija | litijev |
| Duljina mača | 550 mm |
| Kapacitet akumulatora | 5 Ah |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Debljina rezanja | 25 mm |
Opis
Opis
Škare za živicu s radnom duljinom do 2,15 m i izuzetno robusnim kućištem od Xenoy® plastike, zaštitom za ruke i brzim zaustavljanjem oštrice za povećanu sigurnost korisnika te podesivim kutom rezanja u 7 položaja u radijusu od 180 stupnjeva za udoban rad i prilagodljivo oblikovanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Laserski brušena oštrica dvostrukog djelovanja s duljinom oštrice 55 cm i kapacitetom rezanja 25 mm, sigurnosni prekidač za dvije ruke, štitnik za ruku, aluminijska drška s radnom duljinom do 2,15 metara, podesivi kut rezanja u 7 položaja u radijusu od 180 stupnjeva
Opseg isporuke
- Osnovna verzija DCMPH566N-XJ s 1x 18V 5Ah baterijom (DCB184-XJ) i punjačem (DCB1104-QW), remenom za nošenje preko ramena
Komentar
Može se koristiti za sve DEWALT 18 V XR ili 54 XR FLEXVOLT baterije svih Ah klasa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)