DEWALT DCG408NT-XJ DCG408NT-XJ akumulatorska kutna brusilica 125 mm bez baterije, bez punjača, uklj. kofer 18 V
- Kataloški br:
- 3401894 - 62
- Oznaka:
- DCG408NT-XJ
- EAN:
- 5035048842034
- Kataloški br:
- 3401894 - 62
- Oznaka:
- DCG408NT-XJ
- EAN:
- 5035048842034
DEWALT DCG408NT-XJ DCG408NT-XJ akumulatorska kutna brusilica 125 mm bez baterije, bez punjača, uklj. kofer 18 V
16 %
590.00 KM700.00 KM
Štedite 110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
590.00 KM700.00 KM
Štedite 110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kutna brusilica |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača uklj. kofer |
| Napon | 18 V |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Navoj osovine | M14 |
| Težina | 1.6 kg |
| Težina, napomena | bez punjive baterije |
| Broj okretaja u praznom hodu | 9000 U/min |
Opis
Opis
Tehnologija motora bez četkica omogućuje kompaktnije dimenzije, duže vrijeme rada po punjenju baterije i dulji vijek trajanja
Prekidač s polugom s funkcijom mrtvog čovjeka – kada se prekidač otpusti, stroj se isključuje
Perform & Protect: Elektronička spojka smanjuje povratni udar kada se disk blokira isključivanjem alata
Kućište mjenjača od tlačnog lijeva, čvrsto i izdržljivo
Podešavanje zaštitne kapuljače bez alata
Integrirana mrežasta zaštitna rešetka - štiti motor od grubih čestica prašine
Gumirana ručka i ergonomski, kompaktni dizajn s optimiziranim središtem gravitacije
Gumirana ručka i ergonomski, kompaktni dizajn s optimiziranim središtem gravitacije
Standardno u T STAK-Box II i kao osnovni tip (bez baterija i punjača) idealan za postojeće 18 V ili 54 V XR FLEXVOLT baterije
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prekidač s polugom s funkcijom mrtvog čovjeka – kada se prekidač otpusti, stroj se isključuje
Perform & Protect: Elektronička spojka smanjuje povratni udar kada se disk blokira isključivanjem alata
Kućište mjenjača od tlačnog lijeva, čvrsto i izdržljivo
Podešavanje zaštitne kapuljače bez alata
Integrirana mrežasta zaštitna rešetka - štiti motor od grubih čestica prašine
Gumirana ručka i ergonomski, kompaktni dizajn s optimiziranim središtem gravitacije
Gumirana ručka i ergonomski, kompaktni dizajn s optimiziranim središtem gravitacije
Standardno u T STAK-Box II i kao osnovni tip (bez baterija i punjača) idealan za postojeće 18 V ili 54 V XR FLEXVOLT baterije
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- DCG408
- Dodatna ručka
- 2x zaštitne navlake
- Ključ za montažu
- T STAK Kutija II
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)