DEWALT DCS383N-XJ akumulatorska kružna pila Dubina reza maks. (90°) 67 mm bez baterije, bez punjača
- Kataloški br:
- 3401905 - 62
- Oznaka:
- DCS383N-XJ
- EAN:
- 5035048808061
- Kataloški br:
- 3401905 - 62
- Oznaka:
- DCS383N-XJ
- EAN:
- 5035048808061
DEWALT DCS383N-XJ akumulatorska kružna pila Dubina reza maks. (90°) 67 mm bez baterije, bez punjača
16 %
1,565.00 KM1,855.00 KM
Štedite 290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
1,565.00 KM1,855.00 KM
Štedite 290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kružna pila |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Promjer lista pile | 184 mm |
| Bušotina - Ø | 20 mm |
| Radni napon | 18 V |
| Dubina reza maks. (90°) | 67 mm |
| Težina | 4.9 kg |
| Težina, napomena | bez punjive baterije |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Tehnologija motora bez četkica omogućuje kompaktnije dimenzije, duže vrijeme rada po punjenju baterije i dulji vijek trajanja
- Ergonomska gumirana ručka i držač za maksimalnu sigurnost i udobnost pri radu
- Tipka za pokretanje Push-In-Lock-Off: Sprječava slučajno pokretanje stroja i osigurava siguran rad
- Elektronička kočnica motora i prekidač za zaključavanje jamče sigurnu upotrebu
- Robusna i lagana konstrukcija sa zaštitnim poklopcem od visokokvalitetnog magnezija
- Metalni spremnik za sakupljanje strugotine za čisto radno okruženje
- Cijev pile od nehrđajućeg čelika s oznakom za precizne i ponovljive rezove
- Ofsetna oštrica pile za jednostavno poravnavanje rezanja i veću udobnost
- Poluga donjeg štitnika za podizanje donjeg štitnika za nepravilne profile i rezove uranjanjem
- Prozor za gledanje s LED osvjetljenjem osigurava jasan pogled na list pile i precizno rezanje
- List pile od 184 mm: Jednostavno poravnavanje i poboljšana vidljivost lista pile
- Promjenjivo podešavanje dubine s dubinom rezanja do 67 mm
- Jednostavna i brza izmjena lista pile
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- DCS383
- List pile 184 mm 48T TCT
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)