Durable 321106 spremnik za recikliranje materijala 55 l metal (presvučen praškom) (Š x V x D) 420 x 830 x 330 mm plava b
- Kataloški br:
- 3452133 - 62
- EAN:
- 4.00555E+12
- Kataloški br:
- 3452133 - 62
- EAN:
- 4.00555E+12
Durable 321106 spremnik za recikliranje materijala 55 l metal (presvučen praškom) (Š x V x D) 420 x 830 x 330 mm plava b
1,295.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kanta za reciklažu izrađena od metala s praškastim premazom s unutarnjim plastičnim spremnikom • Obojeni prsten za umetanje i piktogram na prednjoj strani za označavanje odgovarajućih vrsta otpada • Može se koristiti u zatvorenim prostorima kao što su javne zgrade, škole, kantine itd. • Jednostavno otvaranje vrata zahvaljujući mehanizmu za otvaranje pritiskom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Volumen | 55 l |
| Boja | plava boja |
| Težina | 19340 g |
| dim. | (Š x V x D) 420 x 830 x 330 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 330 mm |
| Visina | 830 mm |
| Širina | 420 mm |
| Materijal | metal (presvučen praškom) |
| Vrsta proizvoda | spremnik za recikliranje materijala |
Opis
Opis
Kanta za papirnati otpad koja se sastoji od metalne posude s otvorom u boji i Picto naljepnicom, kao i odvojive plastične unutarnje kante. • Kanta za reciklažu izrađena od metala s praškastim premazom s unutarnjom plastičnom posudom • Obojeni prsten za umetanje i piktogram na prednjoj strani za označavanje odgovarajućih vrsta otpada • Može se koristiti u zatvorenim prostorima, kao što su javne zgrade, škole, kantine itd. • Jednostavno otvaranje vrata zahvaljujući mehanizmu otvaranja pritiskom • Jednostavno pražnjenje unutarnje posude • Podesive nožice osiguravaju stabilnost na neravnim površinama • Vanjske dimenzije: (Š x V x D) 420 x 830 x 330 mm • Dimenzije unutarnje posude: (Š x V x D) 335 x 675 x 255 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x kanta za smeće
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)