Einhell 2 brzine-akumulatorski čekić uklj. E-Case, bez punjača, bez baterije
- Kataloški br:
- 3439205 - 62
- Oznaka:
- 4514310+4540011
- EAN:
- 4064161486185
- Kataloški br:
- 3439205 - 62
- Oznaka:
- 4514310+4540011
- EAN:
- 4064161486185
Einhell 2 brzine-akumulatorski čekić uklj. E-Case, bez punjača, bez baterije
540.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
540.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj udaraca maks. 27300 /min
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić |
| Vrsta | Power X-Change TP-CD 18/120 Li-i BL |
| Radni napon | 18 V |
| Broj udaraca maks. | 27300 /min |
| Vrsta prijenosa | 2 brzine |
| Težina | 1.71 kg |
| Držač alata | brzostezna glava za svrdla |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Određene značajke | uklj. E-Case bez punjača bez baterije |
| Okretni moment (maks.) | 120 Nm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Maks. okretni moment | 120 Nm |
| Broj okretaja u praznom hodu | 0-500 / 0-2100 U/min |
| Širina | 212 mm |
| Visina | 218 mm |
| Dužina | 345 mm |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Akumulatorska udarna bušilica TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo idealan je dodatak radionici svakog ambicioznog „uradi sam“ profesionalca. Kao dio obitelji Power X-Change, kompatibilan je sa svakim punjačem i svakom baterijom inovativnog sustava. Uređaj pokreće Einhell PurePOWER motor bez četkica. Ovaj motor bez četkica nudi veću snagu i dulje vrijeme rada od konvencionalnih motora s ugljičnim četkicama. Nakon online registracije, motor bez četkica dolazi s 10-godišnjim jamstvom. Svojom funkcijom udarnog bušenja podržava profesionalne obrtnike pri radu s otpornim materijalima poput kamena ili betona. Osim toga, udarna bušilica ima mjenjač s 2 brzine koji omogućuje brzo uvrtanje vijaka, bušenje i snažno udarno bušenje. Klizna spojka momenta sprječava prekomjerno zatezanje vijaka. Snažni okretni moment od 120 Nm podesiv je u 21 razini okretnog momenta. Udarna bušilica također nudi razinu bušenja i razinu udarnog bušenja. Elektronika za kontinuiranu brzinu podržava vas u radu ovisno o primjeni i materijalu. Jednoručna brzostezna metalna stezna glava od 13 mm s funkcijom zaključavanja omogućuje brzu i jednostavnu izmjenu alata. Siguran i zapešću prilagođen rad osigurava dodatna ručka s mekim rukohvatom. LED svjetlo osigurava dobar pregled radnog područja čak i u uvjetima slabe vidljivosti. Za sigurno skladištenje, udarna bušilica se može jednostavno pričvrstiti na remen pomoću kopče za remen.
Einhell E-Case SF kofer osigurava jednostavno skladištenje i praktičan transport strojeva i pribora. E-Case SF dio je fleksibilno kombiniranog sustava kofera E-Case i idealan je za pohranu i transport alata i pribora. Kofer je visok 13 cm, dug 44 cm i širok 33 cm. Zahvaljujući maksimalnoj nosivosti od 25 kg, visokokvalitetni sistemski kovčeg nudi maksimalnu fleksibilnost i može se opremiti raznim alatima, uključujući nastavke i pribor poput vijaka ili bušilica. Praktični sustav zaključavanja za spajanje složenih kutija osigurava uredno, sigurno skladištenje i jednostavan transport. Zbog svog posebnog dizajna, kutije se mogu otvoriti i kada su složene jedna na drugu. Kućište je izrađeno od polipropilena te je stoga otporno na prskanje, toplinu i udarce. Dvije sklopive i ergonomske ručke osiguravaju udobno nošenje. Kućište se može zaštititi od krađe integriranim uređajem sa standardnim lokotom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Einhell E-Case SF kofer osigurava jednostavno skladištenje i praktičan transport strojeva i pribora. E-Case SF dio je fleksibilno kombiniranog sustava kofera E-Case i idealan je za pohranu i transport alata i pribora. Kofer je visok 13 cm, dug 44 cm i širok 33 cm. Zahvaljujući maksimalnoj nosivosti od 25 kg, visokokvalitetni sistemski kovčeg nudi maksimalnu fleksibilnost i može se opremiti raznim alatima, uključujući nastavke i pribor poput vijaka ili bušilica. Praktični sustav zaključavanja za spajanje složenih kutija osigurava uredno, sigurno skladištenje i jednostavan transport. Zbog svog posebnog dizajna, kutije se mogu otvoriti i kada su složene jedna na drugu. Kućište je izrađeno od polipropilena te je stoga otporno na prskanje, toplinu i udarce. Dvije sklopive i ergonomske ručke osiguravaju udobno nošenje. Kućište se može zaštititi od krađe integriranim uređajem sa standardnim lokotom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Elektronika brzine za rad prilagođen materijalu
- 2-brzinski mjenjač za snažno uvrtanje vijaka i brzo bušenje
- Ergonomski dizajn s mekim rukohvatom za udoban rad
- Rad prilagođen zglobovima zahvaljujući dodatnoj ručki
- Kopča za remen za sigurno pričvršćivanje uređaja na remen
- Integrirano LED svjetlo za osvjetljavanje radnog područja
- Član obitelji Power X-Change, potrebna je 1 x 18 V baterija
- Motor bez četkica – veća snaga i dulje vrijeme rada
- PurePOWER bezčetkice – 10-godišnje jamstvo na motor nakon registracije
- Funkcija udarnog bušenja za bušenje u kamenu i zidu
- Metalna brzostezna bušilica od 13 mm
- Član modularnog E-Case sustava tvrtke Einhell
- Sistemski kovčeg za skladištenje/transport strojeva i alata
- Sustav zaključavanja za sigurno spajanje složenih kutija
- Jednostavno skladištenje i transport složenih kofera
- Stabilna konstrukcija za opterećenja do 25 kg
- Sklopiva, ergonomska ručka za udobno nošenje
- Jednostavno rukovanje: složeni koferi mogu se otvoriti
- Otporno na toplinu i udarce
- Izrađeno od visokokvalitetnog polipropilena
- Dizajn otporan na prskanje
- Može biti opremljen lokotom za zaštitu od krađe
- Uključuje pjenasti uložak za zaštitu osjetljivih uređaja
Opseg isporuke
- Akumulatorska udarna bušilica TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo
- Einhell sistemski kofer E-Case SF
Komentar
Isporuka bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
- Einhell Power X Promjena
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (14)
- Dodatni (5)