Einhell 4514205+4540011 akumulatorski čekić 18 V bez baterije, bez punjača, bez četkica, uklj. kofer
- Kataloški br:
- 3439196 - 62
- Oznaka:
- 4514205+4540011
- EAN:
- 4064161486024
- Kataloški br:
- 3439196 - 62
- Oznaka:
- 4514205+4540011
- EAN:
- 4064161486024
Einhell 4514205+4540011 akumulatorski čekić 18 V bez baterije, bez punjača, bez četkica, uklj. kofer
390.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/-Akumulator
- Okretni moment (maks.) (detalji) 60 nm;Faze okretnog momenta 23
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić |
| Vrsta | TP-CD 18/60 Li-i BL Solo |
| Napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Područje brojeva vrtljaja | 8000 do 32000 U/min |
| Maks. okretni moment | 60 nm |
| Faze okretnog momenta | 23 |
| Broj udara | 0 do 32000 /min |
| Maks. Ø bušenja | 13 mm |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 2 - 13 mm |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača bez četkica uklj. kofer |
| Vrsta prijenosa | 2 brzine |
| Težina | 1.37 kg |
| Širina | 214 mm |
| Visina | 201 mm |
| Dužina | 200 mm |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 214 x 201 mm |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Profesionalna akumulatorska udarna bušilica TP-CD 18/60 Li-i BL savršen je dodatak svakoj radionici. Kao član obitelji Power X-Change, sve baterije u liniji s visokokvalitetnim litij-ionskim baterijskim ćelijama mogu se koristiti i s TP-CD 18/60 Li-i Brushless. Uređaj pokreće PurePOWER motor bez četkica. Ovaj motor bez četkica nudi veću snagu i dulje vrijeme rada od konvencionalnih motora s ugljičnim četkicama. Funkcija udarnog bušenja podržava korisnika pri radu s tvrdokornim materijalima; udarni mehanizam pruža dovoljnu snagu za prodiranje u tvrde, lomljive materijale poput kamena ili betona prilikom bušenja. Osim toga, profesionalna udarna bušilica ima dvobrzinski mjenjač za snažno uvrtanje vijaka i brzo bušenje. Funkcija brzog zaustavljanja omogućuje brzu i jednostavnu izmjenu alata za korištenje u visokokvalitetnoj metalnoj steznoj glavi od 13 mm. Prilikom udarnog bušenja, djeluju ogromne sile, čak i na samog majstora; zglobovi korisnika zaštićeni su dodatnom ručkom, a ergonomski dizajn s mekim rukohvatom osigurava udoban rad. LED svjetlo omogućuje dobar pregled radnog područja čak i u uvjetima slabe vidljivosti u nedovršenim zgradama, sjenicama ili teško dostupnim mjestima.
Einhell E-Case SF kofer osigurava jednostavno skladištenje i praktičan transport strojeva i pribora. E-Case SF dio je fleksibilno kombiniranog sustava kofera E-Case i idealan je za pohranu i transport alata i pribora. Kofer je visok 13 cm, dug 44 cm i širok 33 cm. Zahvaljujući maksimalnoj nosivosti od 25 kg, visokokvalitetni sistemski kovčeg nudi maksimalnu fleksibilnost i može se opremiti raznim alatima, uključujući nastavke i pribor poput vijaka ili bušilica. Praktični sustav zaključavanja za spajanje složenih kutija osigurava uredno, sigurno skladištenje i jednostavan transport. Zbog svog posebnog dizajna, kutije se mogu otvoriti i kada su složene jedna na drugu. Kućište je izrađeno od polipropilena te je stoga otporno na prskanje, toplinu i udarce. Dvije sklopive i ergonomske ručke osiguravaju udobno nošenje. Kućište se može zaštititi od krađe integriranim uređajem sa standardnim lokotom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Einhell E-Case SF kofer osigurava jednostavno skladištenje i praktičan transport strojeva i pribora. E-Case SF dio je fleksibilno kombiniranog sustava kofera E-Case i idealan je za pohranu i transport alata i pribora. Kofer je visok 13 cm, dug 44 cm i širok 33 cm. Zahvaljujući maksimalnoj nosivosti od 25 kg, visokokvalitetni sistemski kovčeg nudi maksimalnu fleksibilnost i može se opremiti raznim alatima, uključujući nastavke i pribor poput vijaka ili bušilica. Praktični sustav zaključavanja za spajanje složenih kutija osigurava uredno, sigurno skladištenje i jednostavan transport. Zbog svog posebnog dizajna, kutije se mogu otvoriti i kada su složene jedna na drugu. Kućište je izrađeno od polipropilena te je stoga otporno na prskanje, toplinu i udarce. Dvije sklopive i ergonomske ručke osiguravaju udobno nošenje. Kućište se može zaštititi od krađe integriranim uređajem sa standardnim lokotom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Član obitelji Power X-Change
- Motor bez četkica – veća snaga i dulje vrijeme rada
- PurePOWER bez četkica
- Funkcija udarnog bušenja za univerzalni rad
- Visokokvalitetna metalna stezna glava za bušilicu od 13 mm
- Član modularnog E-Case sustava tvrtke Einhell
- Sistemski kovčeg za skladištenje/transport strojeva i alata
- Sustav zaključavanja za sigurno spajanje složenih kutija
- Jednostavno skladištenje i transport složenih kofera
- Stabilna konstrukcija za opterećenja do 25 kg
- Sklopiva, ergonomska ručka za udobno nošenje
- Jednostavno rukovanje: složeni koferi mogu se otvoriti
- Otporno na toplinu i udarce
- Izrađeno od visokokvalitetnog polipropilena
- Dizajn otporan na prskanje
- Može biti opremljen lokotom za zaštitu od krađe
- Uključuje pjenasti uložak za zaštitu osjetljivih uređaja
Opseg isporuke
- Član obitelji Power X-Change
- Motor bez četkica – veća snaga i dulje vrijeme rada
- PurePOWER bez četkica
- Funkcija udarnog bušenja za univerzalni rad
- Visokokvalitetna metalna stezna glava za bušilicu od 13 mm
- Einhell sistemski kofer E-Case SF
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)
- Dodatni (5)