Einhell Professional AXXIO 18/115 4431154 akumulatorska kutna brusilica 115 mm bez baterije, bez punjača 700 W 18 V
- Kataloški br:
- 3437111 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3437111 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell Professional AXXIO 18/115 4431154 akumulatorska kutna brusilica 115 mm bez baterije, bez punjača 700 W 18 V
325.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 700 W 18 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kutna brusilica |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Snaga | 700 W |
| Napon | 18 V |
| Promjer ploče | 115 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Maks. dubina rezanja | 28 mm |
| Dužina | 297 mm |
| Širina | 241 mm |
| Visina | 101 mm |
| dim. | (D x Š x V) 297 x 241 x 101 mm |
| Težina | 1.66 kg |
| Broj okretaja u praznom hodu | 8500 U/min |
Opis
Opis
Einhell AXXIO 18/115 akumulatorska kutna brusilica je snažan, bežični i praktičan pomagač za rad u radionici, kući i garaži. Kutna brusilica je član obitelji Power X-Change, gdje se jedna baterija može koristiti u svim uređajima iz serije sustava. Optimalni rezultati do dubine rezanja od 28 mm mogu se postići s reznom pločom Ø 115 mm i baterijom od 2,5 Ah. Uređaj pokreće Einhell PurePOWER motor bez četkica. Ovaj motor bez četkica nudi veću snagu i dulje vrijeme rada od konvencionalnih motora s ugljičnim četkicama. Nakon online registracije, motor bez četkica dolazi s 10-godišnjim jamstvom. Dvije integrirane rešetke za zaštitu od prašine štite unutrašnjost kutne brusilice od prljavštine i, u kombinaciji s inteligentnim protokom zraka, produžuju njezin vijek trajanja. Rešetke se mogu ukloniti radi lakšeg čišćenja. S brojem okretaja u praznom hodu od 8500 okretaja u minuti, mogu se izvoditi čak i zahtjevni radovi grube obrade i rezanja. Funkcija mekog pokretanja i zaštita od ponovnog pokretanja štite motor i osiguravaju sigurnost korisnika. Udoban je za rad zahvaljujući kompaktnom i laganom dizajnu s dodatnom ručkom koja se može montirati u dva položaja. Razdvajanje motora i mjenjača osigurava glatki rad, a štitnik diska s brzim podešavanjem omogućuje fleksibilan rad. Uključen je i separator. Akumulatorska kutna brusilica opremljena je zaštitom od preopterećenja, koja zajedno s robusnim aluminijskim kućištem mjenjača osigurava dugotrajnost uređaja. Isporuka ne uključuje bateriju ni punjač. Odgovarajući disk za rezanje dostupan je i zasebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Meki start i zaštita od ponovnog pokretanja za povećanu sigurnost
- Zaštita od preopterećenja za dugotrajnost
- Zaštita diska s brzim podešavanjem za fleksibilan rad
- Zaštita od odvajanja za maksimalnu sigurnost prilikom odvajanja
- Dodatna ručka se može fleksibilno montirati u 2 položaja
Opseg isporuke
- Zaštita od brušenja; zaštita od rezanja; ključ
Komentar
Isporuka bez rezne ploče, bez baterije i bez punjača (prodaje se zasebno)
Sistemski zahtjevi
- Einhell Power X-Change baterijski sustavi
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)