Eltako WSZ14DRS-32A 28032715 brojač izmjenične struje digitalni 5 A 1 kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Vrsta brojača | elektronički |
| Vrsta proizvoda | brojač izmjenične struje |
| Strujno opterećenje | 5 A |
| Zaslon | digitalni |
| dim. | (D x Š x V) 58 x 18 x 82 mm |
| Izvedba | Izravno mjerenje |
| Radni napon | 230 V |
| Samopotrošnja | 0.4 W |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Razina točnosti | B |
| Mjerna funkcija | aktivna snaga |
| Širina | 18 mm |
| Visina | 82 mm |
| Dužina | 58 mm |
| Struja (maks.) | 32 A |
| Područje struje | 32 A (max) |
| Tip | WSZ14DRS-32A |
| Mounting method | DRA (DIN-rail adaptor) |
| Width | 18 mm |
| Model | Direct measurement |
| Height | 82 mm |
| Depth | 58 mm |
| Suitable for | Purchase |
| Type of indication | Digital |
| Power consumption | 0.4 W |
| Frequency | 50-50 Hz |
| Max. current (Imax) | 32 A |
| Width in number of modular spacings | 1 |
| Number of positions total (counter) | 7 |
| Type of meter | Electronic |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Type of interface | Other |
| Energy type | Effective power |
| Tariff type | One-tariff |
| Escapement mechanism | TRUE |
| Calibrated | FALSE |
| Pulse output | Optical |
| Pulse type | S0 |
| Pulse rate | 2000-2000 Imp/kWh (kvarh) |
| Accuracy class | B |
| Pole type | Single phase |
| With lock code | FALSE |
| Nominal voltage (Un) N-L | 230-230 V |
| Nominal current (In) | 5 A |