Facom 391A.14CPE električari kliješta za bočno rezanje 145 mm
Kataloški br:
Oznaka:
391A.14CPE
Oznaka:
391A.14CPE
EAN:
Rasprodano
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Dijagonalni bočni rezač električni. 140 mm
  • Promjer rezanja: max 1,4 mm
  • Sila rezanja 160 kg/mm²
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodakliješta za bočno rezanje
Proizvođač-br. dijela391A.14CPE
Podruĉje primjeneelektričari
Dužina145 mm
Kapacitet rezanja (maks.)1.4 mm
Težina160 g
Opis
Opis
Tanka glava za težak ili uzak pristup (upravljački ormarići, ožičenje, itd.)
Veliki omjer poluge i pomak osi za minimalan napor pri rezanju
Ergonomske ručke od dva materijala otporne na kemikalije s: - Potpornom povratnom oprugom - Točkom za pričvršćivanje spremnom za pričvršćivanje (točka za pričvršćivanje produžuje nominalnu duljinu za 10 mm).