Fischer Elektronik WK220 toplinsko provodljiva folija samoljepljivo 200 µm 0.9 W/mK (D x Š) 21 mm x 17 mm
- Kataloški br:
- 3314891 - 62
- Oznaka:
- WK220
- EAN:
- 2050011457223
- Kataloški br:
- 3314891 - 62
- Oznaka:
- WK220
- EAN:
- 2050011457223
Fischer Elektronik WK220 toplinsko provodljiva folija samoljepljivo 200 µm 0.9 W/mK (D x Š) 21 mm x 17 mm
1.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toplinsko provodljiva folija |
| Vrsta | WK220 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Određene značajke | samoljepljivo |
| Toplinska provodljivost | 0.9 W/mK |
| Dielektrična čvrstoća | 6 kV/mm |
| Boja | zelena |
| Materijal | silikon |
| Gustoća materijala | 200 µm |
| dim. | (D x Š) 21 mm x 17 mm |
| Dužina | 21 mm |
| Širina | 17 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Maks. temperatura | +150 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
Opis
Opis
Posebne značajke
- - dobar površinski kontakt, montaža bez termalne paste
- - Opružni efekt elastičnog materijala štiti tranzistore od oštećenja
- - bez otrovnih tvari
- - Termalni film ljepilo s jedne strane za TO247
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.