Fischer Elektronik WLFT404 14X14 toplinsko provodljiva folija samoljepljivo 127 µm 0.4 W/mK (D x Š) 14 mm x 14 mm
- Kataloški br:
- 3314895 - 62
- Oznaka:
- WLFT404 14X14
- EAN:
- 2050011457261
- Kataloški br:
- 3314895 - 62
- Oznaka:
- WLFT404 14X14
- EAN:
- 2050011457261
Fischer Elektronik WLFT404 14X14 toplinsko provodljiva folija samoljepljivo 127 µm 0.4 W/mK (D x Š) 14 mm x 14 mm
2.30 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toplinsko provodljiva folija |
| Vrsta | WLFT404 14X14 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Određene značajke | samoljepljivo |
| Toplinska provodljivost | 0.4 W/mK |
| Dielektrična čvrstoća | 5 kV/mm |
| Boja | bež boja |
| Materijal | PA |
| Gustoća materijala | 127 µm |
| dim. | (D x Š) 14 mm x 14 mm |
| Dužina | 14 mm |
| Širina | 14 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Min. temperatura | -30 °C |
Opis
Opis
Posebne značajke
- - dobra toplinska svojstva
- - dvostrano ljepljivi sloj
- - električni izolacijski
- - zamjenjuje mehaničke spojeve
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.