Fluke 190-062-III ručni osciloskop 60 MHz 2-kanalni 625 MSa/s 30 kpts 8 Bit 1 Set
- Kataloški br:
- 2464963 - 62
- Oznaka:
- 5282331
- EAN:
- 195112021774
- Kataloški br:
- 2464963 - 62
- Oznaka:
- 5282331
- EAN:
- 195112021774
Fluke 190-062-III ručni osciloskop 60 MHz 2-kanalni 625 MSa/s 30 kpts 8 Bit 1 Set
13,680.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,680.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 60 MHz
- Broj analognih ulaza maks. 2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručni osciloskop |
| Pojasna širina | 60 MHz |
| Razina uzorkovanja po kanalu | 625 MSa/s |
| Prikaz | LCD u boji |
| Razlučivost | 8 Bit |
| Veličina ekrana | 133 mm x 90 mm (5,3" x 3,5") LCD |
| Vremenska osnova | 10 ns / div do 4 s / div |
| Broj analognih ulaza maks. | 2 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V CAT IV 600 V |
| Vertikalni otklon | Vrijeme uspona: 5,8 ns |
| Ulazna impendacija | 1 MΩ (±1 %) // 15 pF (±2,25 pF) MΩ |
| Ulazna veza | AC ili DC, s pokazivačem razine tla |
| Ulazni napon | Prema EN 61010-1 mjernim kategorijama CAT III 1.000 V / CAT IV 600 V V |
| Opskrba naponom | 230 V / AC; baterija |
| dim. | (D x Š x V) 265 x 192 x 70 mm |
| Težina | 2.1 kg |
| Prikaz | 1.120 x 765 piksela piksel |
| Širina | 192 mm |
| Visina | 70 mm |
| Dužina | 265 mm |
| Sučelja | USB WLAN |
| Dubina memorije/kanala | 30 kpts |
| Tip | 190-062-III |
Opis
Opis
Praktični osciloskopi visokih performansi za teška okruženja
Praktični osciloskopi Fluke 190 Series III dizajnirani su za bilo gdje i za gotovo svako rješavanje problema. Kombiniraju robusnost, praktičnost i sigurnost u skladu s CAT III 1.000 V / CAT IV 600 V s visokim performansama stolnih osciloskopa, tako da možete odgovoriti izazovima
Kako biste bez napora savladali instalaciju, puštanje u rad i održavanje industrijskih strojeva, automatizaciju i upravljanje procesima, kao i elektroniku pretvarača snage - od istosmjernog do 500 MHz.
Postoji izbor modela s dva i četiri kanala i različitim stopama uzorkovanja i propusnostima. Brza brzina uzorkovanja do 5,0 GS / s, razlučivost do 200 ps i velika memorija za 10 000 točaka uzorkovanja po kanalu omogućuju snimanje s velikom točnošću i detaljan prikaz valnih oblika, šuma i drugih smetnji. Izvršite mjerenja povezana s vremenom ili amplitudom na trofaznim sustavima ili troosnim kontrolerima ili jednostavno usporedite nekoliko mjernih točaka u krugu koji se testira. Funkcije kao što su snimač bez papira TrendPlot ™, način rada ScopeRecord ™, aktiviranje funkcije Connect-and-View ™ i jedinstvena funkcija ponovnog reproduciranja sa 100 sadržaja na ekranu pomažu vam da brzo dijagnosticirate probleme kako biste smanjili troškove popravka i zastoje. Zahvaljujući tim svojstvima, osciloskopi su laki i fleksibilni za uporabu, osobito u dijagnosticiranju najtežih problema, poput složenih oblika signala, inducirane buke, isprekidanih događaja, fluktuacija signala ili zanošenja.
• Do četiri neovisna, odvojena ulaza za mjerenja bez potencijala do 1.000 V
• Brzina uzorkovanja u stvarnom vremenu do 5 GS / s (ovisno o modelu i kanalima koji se koriste)
• Velika memorija: 10.000 točaka po snimljenom valnom obliku (način rada osciloskopa)
• Testirano u skladu s mjernim kategorijama CAT III 1.000 V ili CAT IV 600 V za industrijske primjene
• Do sedam sati rada neovisno o napajanju s baterijom BP291
• Veliki zaslon sa svijetlim bojama lako se čita u gotovo svakom okruženju
• Jednostavno pohranjivanje i prikaz podataka tijekom vremena te prijenos na računalo putem USB -a ili WLAN -a
• Lako dostupan pretinac za bateriju za brzu zamjenu baterije na licu mjesta
• Klasa zaštite IP 51, zaštićena od prašine i vode koja kaplje
• Connect-and-View ™ okidanje za inteligentno, automatsko aktiviranje brzih, sporih i složenih signala
• Frekvencijski spektar s FFT analizom
• Automatski snimite i reproducirajte 100 zaslona
• Način rada ScopeRecord pruža 30.000 točaka po ulaznom kanalu za analizu komponenti niskofrekventnog signala
• TrendPlot način rada radi kao "snimač bez papira" s velikom memorijom za automatska dugotrajna mjerenja
• 2-kanalni modeli imaju funkcije multimetra s rasponom prikaza od 5,00
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Praktični osciloskopi Fluke 190 Series III dizajnirani su za bilo gdje i za gotovo svako rješavanje problema. Kombiniraju robusnost, praktičnost i sigurnost u skladu s CAT III 1.000 V / CAT IV 600 V s visokim performansama stolnih osciloskopa, tako da možete odgovoriti izazovima
Kako biste bez napora savladali instalaciju, puštanje u rad i održavanje industrijskih strojeva, automatizaciju i upravljanje procesima, kao i elektroniku pretvarača snage - od istosmjernog do 500 MHz.
Postoji izbor modela s dva i četiri kanala i različitim stopama uzorkovanja i propusnostima. Brza brzina uzorkovanja do 5,0 GS / s, razlučivost do 200 ps i velika memorija za 10 000 točaka uzorkovanja po kanalu omogućuju snimanje s velikom točnošću i detaljan prikaz valnih oblika, šuma i drugih smetnji. Izvršite mjerenja povezana s vremenom ili amplitudom na trofaznim sustavima ili troosnim kontrolerima ili jednostavno usporedite nekoliko mjernih točaka u krugu koji se testira. Funkcije kao što su snimač bez papira TrendPlot ™, način rada ScopeRecord ™, aktiviranje funkcije Connect-and-View ™ i jedinstvena funkcija ponovnog reproduciranja sa 100 sadržaja na ekranu pomažu vam da brzo dijagnosticirate probleme kako biste smanjili troškove popravka i zastoje. Zahvaljujući tim svojstvima, osciloskopi su laki i fleksibilni za uporabu, osobito u dijagnosticiranju najtežih problema, poput složenih oblika signala, inducirane buke, isprekidanih događaja, fluktuacija signala ili zanošenja.
• Do četiri neovisna, odvojena ulaza za mjerenja bez potencijala do 1.000 V
• Brzina uzorkovanja u stvarnom vremenu do 5 GS / s (ovisno o modelu i kanalima koji se koriste)
• Velika memorija: 10.000 točaka po snimljenom valnom obliku (način rada osciloskopa)
• Testirano u skladu s mjernim kategorijama CAT III 1.000 V ili CAT IV 600 V za industrijske primjene
• Do sedam sati rada neovisno o napajanju s baterijom BP291
• Veliki zaslon sa svijetlim bojama lako se čita u gotovo svakom okruženju
• Jednostavno pohranjivanje i prikaz podataka tijekom vremena te prijenos na računalo putem USB -a ili WLAN -a
• Lako dostupan pretinac za bateriju za brzu zamjenu baterije na licu mjesta
• Klasa zaštite IP 51, zaštićena od prašine i vode koja kaplje
• Connect-and-View ™ okidanje za inteligentno, automatsko aktiviranje brzih, sporih i složenih signala
• Frekvencijski spektar s FFT analizom
• Automatski snimite i reproducirajte 100 zaslona
• Način rada ScopeRecord pruža 30.000 točaka po ulaznom kanalu za analizu komponenti niskofrekventnog signala
• TrendPlot način rada radi kao "snimač bez papira" s velikom memorijom za automatska dugotrajna mjerenja
• 2-kanalni modeli imaju funkcije multimetra s rasponom prikaza od 5,00
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)