Fluke zvučna kamera prikaz u boji FLK-II500/SB140/FPC3 15.4 - 115.2 dB 2 Hz - 52 Hz USB-C
- Kataloški br:
- 3437883 - 62
- EAN:
- 1.95112E+11
- Kataloški br:
- 3437883 - 62
- EAN:
- 1.95112E+11
Fluke zvučna kamera prikaz u boji FLK-II500/SB140/FPC3 15.4 - 115.2 dB 2 Hz - 52 Hz USB-C
51,505.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51,505.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zvučna kamera |
| Mjerna funkcija | razina zvuka |
| Mjerno područje razine zvuka dB (A) (maks.) | 115.2 dB |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Prikaz | digitalni LCD ekran na dodir |
| Frekvencija (maks.) | 52 Hz |
| Frekvencija (min.) | 2 Hz |
| Područje frekvencije | 2 Hz - 52 Hz |
| Točnost dB (A) | 1 dB |
| Mjerno područje razine zvuka dB (A) | 15.4 - 115.2 dB |
| Mjerno područje razine zvuka dB (A) (min.) | 15.4 dB |
| Posebne značajke | prikaz u boji |
| Sučelja | USB-C |
Opis
Opis
Fluke ii500 sonična kamera s LeakQ™ tehnologijom pomaže timovima za održavanje u otkrivanju, lociranju i određivanju prioriteta curenja plina. Bez ikakve obuke, timovi za održavanje sada mogu provjeravati curenje plina i vakuuma čak i tijekom tekuće proizvodnje. ii500 lako izolira zvučnu frekvenciju curenja kako bi vizualizirao curenja unatoč glasnoj pozadinskoj buci. 3 godine Premium Care Standard. Fluke SB140 sonda omogućuje ispitivanje curenja u spremnicima bez tlaka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Zvučna kamera II500
- Vezica za nošenje
- Poklopac senzorskog polja
- Remen za nošenje
- USB-C kabel
- Litij-ionski akumulator
- Punjač baterija
- Stanica za punjenje
- Set konektora
- Tvrd kovčeg
- karton za otpremu
- Vodič, sigurnosne informacije
- 3 Lata Premium standardna njega.
- Sirenator, 9V baterija, torbica za nošenje, sonda od 1 kalibra kao pribor, upute za uporabu i jamstveni list.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.