Fluke zvučna kamera prikaz u boji FLUKE-II915/SB140 12.1 - 114.6 dB 2 Hz - 100 Hz USB-C, WLAN
- Kataloški br:
- 3437876 - 62
- EAN:
- 1.95112E+11
- Kataloški br:
- 3437876 - 62
- EAN:
- 1.95112E+11
Fluke zvučna kamera prikaz u boji FLUKE-II915/SB140 12.1 - 114.6 dB 2 Hz - 100 Hz USB-C, WLAN
80,655.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zvučna kamera |
| Mjerna funkcija | razina zvuka |
| Mjerno područje razine zvuka dB (A) (maks.) | 114.6 dB |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 68 x 322 x 186 mm |
| Prikaz | digitalni LCD ekran na dodir |
| Frekvencija (maks.) | 100 Hz |
| Frekvencija (min.) | 2 Hz |
| Područje frekvencije | 2 Hz - 100 Hz |
| Točnost dB (A) | 1 dB |
| Mjerno područje razine zvuka dB (A) | 12.1 - 114.6 dB |
| Mjerno područje razine zvuka dB (A) (min.) | 12.1 dB |
| Širina | 322 mm |
| Visina | 186 mm |
| Dužina | 68 mm |
| Posebne značajke | prikaz u boji |
| Sučelja | USB-C WLAN |
Opis
Opis
Akustična kamera Fluke ii915 s LeakQ™, PDQ Mode™ i MecQ™ načinom rada pomaže timovima za održavanje u otkrivanju, lociranju i procjeni curenja, djelomičnih pražnjenja i potencijalnih mehaničkih anomalija. Višestruko nagrađivana serija industrijskih kamera (II) ima intuitivno, korisničko sučelje koje omogućuje cijelom timu za održavanje brz i siguran rad. Timovi za održavanje mogu predvidjeti potencijalne probleme učinkovitim skeniranjem velikih područja. To omogućuje timovima za održavanje da djeluju proaktivno i maksimiziraju performanse sustava. Fluke SB140 sonda omogućuje ispitivanje curenja u spremnicima bez tlaka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Zvučna kamera II915
- Vezica za nošenje
- Poklopac senzorskog polja
- Remen za nošenje
- USB-C kabel
- Litij-ionski akumulator
- USB-C adapter za napajanje
- Set konektora
- Tvrd kovčeg
- karton za otpremu
- Vodič, sigurnosne informacije.
- Sirenator, 9V baterija, torbica za nošenje, pribor za sondu od 1 kalibra, upute za uporabu i jamstveni list.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.