Fractal Design FD-C-MES3X-01 kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3428691 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
- Kataloški br:
- 3428691 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
Fractal Design FD-C-MES3X-01 kućište za računala crna
730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- PC igre
- ATX, EATX, ITX, mikro ATX, SSI CEB, SSI EEB
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2,5, 3,5" SSD format: 2,5"
- Broj 2,5" mjesta za proširenje: 4 Broj 3,5" mjesta za proširenje: 2
- Filter protiv prašine
- Čelik
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Boja | crna |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 4 |
| Širina | 245 mm |
| Visina | 515 mm |
| Dubina | 575 mm |
| Težina | 10.5 kg |
| Faktor oblika | ATX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 245 x 515 x 575 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Materijal | čelik |
| Izvedba | PC |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 12.4 kg | |
| 3 | |
| 3 | |
| 1 | |
| 3 | |
| ne | |
| 18.2 cm | |
| 51.2 cm | |
| 7 | |
| 23 cm | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)