Fractal Design FRACTAL DESIGN Geh North XL RC Charcoal stolno kućište za računala crna, antracitna boja
- Kataloški br:
- 3400697 - 62
- Oznaka:
- FD-C-NOR1X-05
- EAN:
- 7340172709466
- Kataloški br:
- 3400697 - 62
- Oznaka:
- FD-C-NOR1X-05
- EAN:
- 7340172709466
Fractal Design FRACTAL DESIGN Geh North XL RC Charcoal stolno kućište za računala crna, antracitna boja
660.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
660.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Stolno računalo
- ATX, mikro ATX, mini ITX
- Broj 2,5" mjesta za proširenje: 2 Broj 3,5" mjesta za proširenje: 2
- Napajanje uključeno
- Filter protiv prašine
- Crna, Antracit
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | stolno |
| Boja | crna antracitna boja |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 509 mm |
| Dubina | 503 mm |
| Težina | 9.7 kg |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 240 x 509 x 503 mm |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Izvedba | PC |
| Osvetljenje | ne |
| Broj podržanih hard diskova | 2 |
| Filter protiv prašine | da |
| Maksimalan broj prednjih ventilatora | 3 |
| Maksimalan broj zadnjih ventilatora | 1 |
| Maksimalan broj gornjih ventilatora | 3 |
| Napajanje u paketu | ne |
| Bočni otvor | da |
| Broj internih ležišta od 3,5" | 2 |
| Maksimalna visina CPU hladnjaka | 18.5 cm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 41.3 cm |
| Broj slotova za proširenje | 7 |
| Maksimalna dužina jedinice napajanja (PSU) | 29 cm |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)