Fractal Design Pop Silent tower kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 2892423 - 62
- Oznaka:
- FD-C-POS1A-01
- EAN:
- 7340172703037
- Kataloški br:
- 2892423 - 62
- Oznaka:
- FD-C-POS1A-01
- EAN:
- 7340172703037
Fractal Design Pop Silent tower kućište za računala crna
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | tower |
| Boja | crna |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 4 |
| Vanjski utor 8,9 cm( 3.5") | 3 |
| Utor 13,3 cm (5,25") | 2 |
| Širina | 215 mm |
| Visina | 454 mm |
| Dubina | 473.5 mm |
| Težina | 7.3 kg |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 215 x 454 x 473.5 mm |
| Visina gradnje | 454 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Faktor oblika | 6.35 cm (2.5") |
Opis
Opis
Moderan, dobro osmišljen i elegantan
Bočna ploča od kaljenog stakla koja se lako postavlja za optimalnu prezentaciju vašeg hardvera (samo TG modeli)
Skrivena ladica
Dva elegantno skrivena položaja od 5,25" s dodatnim pretincem i magnetskim poklopcem
Tihi rad
Izvrsna zvučna izolacija zahvaljujući zatvorenoj prednjoj i gornjoj strani, kao i bitumenska izolacija na bočnim stranicama
Fleksibilne mogućnosti skladištenja
- Sadrži dva iznimno fleksibilna nosača za pohranu, od kojih svaki istovremeno podržava pogon od 3,5" i 2,5"
- Jednostavno upravljanje kabelima zahvaljujući unaprijed instaliranim trakama i iznimno velikim ušicama za kabele
Unaprijedite svoj sustav
Bočna ploča od kaljenog stakla koja se lako postavlja za optimalnu prezentaciju vašeg hardvera (samo TG modeli)
Aspect fan
Tri 120mm Aspect 12 ventilatora su unaprijed instalirana
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Format: toranj
- Tip: PC
- Boja proizvoda: Crna. Podržani faktori oblika napajanja: ATX. Instalirani ventilatori (prednji): 2x 120 mm
- Podržani promjer prednjih ventilatora: 120,140 mm
- Instalirani stražnji ventilatori: 1x 120 mm. Podržane veličine tvrdih diskova: 3,5"
- SSD format: 2,5". Širina: 215 mm
- Dubina: 473,5 mm
- Visina: 454 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)