FSP Fortron HYDRO PTM PRO 1650M PC napajanje 1650 W ATX 80 plus platinum
- Kataloški br:
- 3348293 - 62
- Oznaka:
- PPA16F0101
- EAN:
- 4713224529054
- Kataloški br:
- 3348293 - 62
- Oznaka:
- PPA16F0101
- EAN:
- 4713224529054
FSP Fortron HYDRO PTM PRO 1650M PC napajanje 1650 W ATX 80 plus platinum
1,035.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,035.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1650 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima da80 plus platinum
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1650 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus platinum |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 180 mm |
| Dubina | 180 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 4.28 |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 137.5 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 20+4pol. | 4 |
| 4pol. Molex | 4 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| 5pol. SATA | 12 |
| Određene značajke | ATX 3.0 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| Položaj | dinamični ležaj sa tekočinom |
| Visina gradnje | 86 mm |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Napajanje strujom | 110 - 240 (prikaz, stručni). V |
Opis
Opis
Nove specifikacije ATX napajanja
Ažurirane specifikacije ATX 3.0 zadovoljavaju zahtjeve hardverskih performansi sljedeće generacije, osiguravajući korisnicima najbolju moguću stabilnu i troškovno optimiziranu izvedbu uz najveću energetsku učinkovitost.
Visoka kompatibilnost za visoke performanse
Serija ima izvorni PCIe Gen 5 konektor i također podržava 3 PCIe 6+2Pin utora za grafičku karticu i 2 CPU utora za bolje performanse.
Nanošenje konformnog premaza
Bez vlage, bez prašine i bez mrlja
Konformni premaz štiti napajanje i njegove unutarnje komponente od prašine, vlage i mrlja. Hydro PTM PRO serija ima konformni premaz koji jamči pouzdan rad u zahtjevnom okruženju. Ispitano je da ispravno funkcionira čak i pri relativnoj vlažnosti od 95%.
LLC puna topologija mosta s dizajnom DC-DC modula
Hydro PTM PRO serija ima iznimno čvrstu regulaciju napona tako da je izlazni napon manji od +/- 1% s promjenom opterećenja od 10%, što vam daje izvrsnu učinkovitost i stabilnost napona.
Potpuno modularni dizajn za brzu i jednostavnu instalaciju
Potpuno modularni dizajn pojednostavljuje instalaciju i omogućuje korištenje samo kablova koji su vam potrebni, čineći postavljanje čišćim i čišćim.
Prekidač za uštedu energije, tiši i dugotrajniji ventilator
Kada je prekidač za uštedu energije uključen, napajanje radi s manjom potrošnjom energije i tiho je. Ventilator napajanja ne radi kada je napajanje manje od 30% opterećeno.
Opremljena FDB ventilatorom i inteligentnom funkcijom smanjenja buke od 0 dBA, serija Hydro PTM PRO ima dulji vijek trajanja.
80 Plus® Platinum certifikat
Hydro PTM PRO serija ima 80 Plus Platinum certifikat, što znači da vaši izvori energije troše manje topline i imaju niže troškove rada. Napajanja zajamčeno rade s učinkovitošću od najmanje 92% pri 50% opterećenja nazivne snage.
Zadovoljava zahtjeve IEC 62368
FSP Group nudi najnoviju tehnologiju zelene energije i dodatna sigurnosna odobrenja, čuvajući svoje izvore napajanja ispred regulatornih promjena. FSP je konvertirao većinu izvora napajanja na noviji standard IEC 62368.
Podržava najnovije CPU sustave
Hydro PTM PRO podržava sustave visokih performansi i usklađen je s najnovijim Intel standardima, ATX12V V3.0 i EPS12V V2.92.
Sigurnost i zaštita
Brojni zaštitni krugovi za sigurnost vašeg hardvera: OVP (zaštita od prenapona), UVP (zaštita od prenapona), OCP (zaštita od prenapona), OPP (zaštita od prenapona), SCP (zaštita od kratkog spoja) i OTP (zaštita od previsoke temperature).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ekvivalent ATX12V V3.0 & EPS12V V2.92
- Učinkovitost ≧ 92% pri tipičnom opterećenju (1650 W ≧ 94% pri tipičnom opterećenju)
- Ekološki prihvatljiv prekidač za kontrolu ventilatora bez ventilatora
- Tih i izdržljiv FDB ventilator od 135 mm
- Trakasti kabeli za profesionalce
- Verzija modula +5V i 3,3V DC-to-DC
- Dizajn s jednom tračnicom +12V
- Japanski elektrolitski kondenzatori
- Izmjenjive bočne naljepnice za DIY entuzijaste i igrače
- Potpuna zaštita: OCP/OVP/OPP/SCP/OTP/UVP
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)