FSP Fortron PPA8504501 PC napajanje 850 W ATX 80 plus bronze
Kataloški br:
Oznaka:
PPA8504501
Oznaka:
PPA8504501
EAN:
Rasprodano
Prikaži alternativne proizvode
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima ne80 plus bronze
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja850 W
Modularnine
Dio mreže80 plus bronze
Faktor oblikaATX
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina2.202
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)70.83 A
+5 V/DC20 A
+5 V/DC3 A
4pol. Molex4
6 + pola Pcle4
5pol. SATA8
Izlazna snaga751 W -
Hlađenjeaktivno
+3,3 V/DC20 A
Napajanje strujom200 - 240 V
60 cm
70 cm
90 %
da
100 W
850 W
100 W
3.6 W
15 W