Gesipa 1433710 slijepa zakivna matica M10 Blindnietmutter St M10x12x20,5 Standard KS 3,0-6,0mm 100 St.
- Kataloški br:
- 2910037 - 62
- Oznaka:
- 1433710
- EAN:
- 5013656420523
- Kataloški br:
- 2910037 - 62
- Oznaka:
- 1433710
- EAN:
- 5013656420523
Gesipa 1433710 slijepa zakivna matica M10 Blindnietmutter St M10x12x20,5 Standard KS 3,0-6,0mm 100 St.
165.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 St. |
| Područje stezanja | 3.0 - 6.0 mm |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Veličina navoja | M10 |
| Snaga loma navoja | 30000 N |
| Maks. stezni raspon | 6.0 mm |
| Raspon stezanja min. | 3.0 mm |
| Promjer rupe | 12.1 mm |
| Osovina-Ø | 12 mm |
| Navoj - dužina | 9 mm |
| Duljina tijela | 20.5 |
| Promjer glave | 15 |
| Vrsta proizvoda | slijepa zakivna matica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.