Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 matična ploča Baza AMD AM4 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3376580 - 62
- Oznaka:
- B550 EAGLE WIFI6
- EAN:
- 4719331868406
- Kataloški br:
- 3376580 - 62
- Oznaka:
- B550 EAGLE WIFI6
- EAN:
- 4719331868406
Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 matična ploča Baza AMD AM4 Faktor oblika (detalji) ATX
455.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
455.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM4 AMD Ryzen 3000 serija, AMD Ryzen 4000 serija, AMD Ryzen 5000 serija
- Računalo ATX AMD B550 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR4-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 128 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 4.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 6
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 128 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- Gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | AMD AM4 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 305 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.25 kg |
| WLAN | da |
| 128 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 3200 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.48 kg | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 6 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S inovativnim dizajnom i najsuvremenijim značajkama, ove ploče impresioniraju izvanrednim performansama i pouzdanošću. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i jamče izvrsnu kvalitetu i najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Socket AM4: Podržava AMD Ryzen procesore serije 5000 / 4000 / 3000
- Dizajn digitalnog dvostrukog VRM-a s 10+3+1 fazama
- Dvokanalni DDR4: 4 DIMM-a s podrškom za AMD EXPO memorijske module
- EZ-Latch: PCIe utori s dizajnom za brzo otpuštanje
- Prijazno korisničko sučelje: Više tema, AIO kontrola ventilatora i automatsko skeniranje Q-Flash-a u BIOS-u i softveru.
- Ultrabrza pohrana: 2 M.2 utora, uključujući PCIe 4.0 x1
- Učinkovito hlađenje: VRM Thermal Armor Advanced
- Brza mrežna veza: GbE LAN & Wi-Fi 6
- Napredna povezivost: HDMI, DisplayPort
- PCIe UD utor: PCIe 4.0 x16 utori s 10x većom debljinom za grafičke kartice i poboljšanim odvođenjem topline
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)