Gigabyte B760 DS3H WF6E GEN5 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče In
- Kataloški br:
- 3474496 - 62
- Oznaka:
- B760 DS3H WF6E GEN5
- EAN:
- 4719331872939
- Kataloški br:
- 3474496 - 62
- Oznaka:
- B760 DS3H WF6E GEN5
- EAN:
- 4719331872939
Gigabyte B760 DS3H WF6E GEN5 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče In
550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1700 Intel® Celeron®, Intel Core i3 12. generacije, Intel Core i3 13. generacije, Intel Core i3 14. generacije, Intel Core i5 12. generacije, Intel Core i5 13. generacije, Intel Core i5 14. generacije, Intel Core i7 12. generacije, Intel Core i7 13. generacije, Intel Core i7 14. generacije, Intel Core i9 12. generacije, Intel Core i9 13. generacije, Intel Core i9 14. generacije, Intel® Pentium® Gold
- PC ATX Intel B760 Express Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 4.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 6
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 128 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- Gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | Intel® B760 Express |
| Baza | Intel® 1700 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ PS/2 USB-C® |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 3.0 | 4 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 305 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2304 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.31 kg |
| WLAN | da |
| 128 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 5600 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.55 kg | |
| 2 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 6 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S promišljenim dizajnom i modernim značajkama, ove ploče nude pouzdane performanse i visoku stabilnost. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i impresioniraju visokom kvalitetom izrade i podrškom za najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- PCIe Gen5 podrška za brzi prijenos podataka
- Podržava Intel Core procesore 14./13./12. generacije. generacija
- WIFI EZ-Plug: Jednostavan i praktičan dizajn za brzu instalaciju WiFi antene
- WIFI kompas: Automatsko otkrivanje optimalnog položaja antene za najjači Wi-Fi signal
- EZ-Latch: PCIe 5.0 x16 utor s dizajnom za brzo otpuštanje
- Hibridno 8+2+1 fazno VRM rješenje za visoke performanse
- Dvokanalni DDR5: 4 DIMM-a s podrškom za XMP memorijske module
- Brze mrežne veze: GbE LAN i WLAN 802.11ax
- Povezivost pohrane sljedeće generacije: 2 PCIe 4.0 x4 M.2 utora
- Napredna povezivost: USB-C® priključak na stražnjoj strani s 20 Gb/s, DP, HDMI
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)