Gigabyte B840 GAMING X WF6E matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® B8
- Kataloški br:
- 3492148 - 62
- Oznaka:
- B840 GAMING X WF6E
- EAN:
- 4719331876937
- Kataloški br:
- 3492148 - 62
- Oznaka:
- B840 GAMING X WF6E
- EAN:
- 4719331876937
Gigabyte B840 GAMING X WF6E matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® B8
645.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- PC ATX AMD B840 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III RAID podrška. Broj podržanih pogona za pohranu: 7
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a Gumb za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® B840 |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 USB 3.2 gen. 2 HDMI™ DisplayPort |
| Broj PCIe x16 3.0 | 3 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 305 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| 4pol. Molex | 1 |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.66 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 3 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 7600 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.89 kg | |
| 3 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 7 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom provjerenom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S promišljenim dizajnom i modernim značajkama, ove ploče nude pouzdane performanse i visoku stabilnost. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i impresioniraju visokom kvalitetom izrade i podrškom za trenutne tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- X3D Turbo način rada: Optimizirane performanse za glatko igranje
- AMD Socket AM5: Podržava AMD Ryzen procesore serije 9000 / 8000 / 7000
- Digitalno dvostruko VRM rješenje s 12+2+2 fazama
- D5 Bionic Corsa za visoke memorijske performanse
- Dvokanalni DDR5: 4 DIMM-a s podrškom za AMD EXPO memorijske module
- Wi-Fi EZ-Plug: Jednostavan dizajn za brzu instalaciju Wi-Fi antene.
- EZ-Latch: PCIe i M.2 utori s brzim otpuštanjem i dizajnom bez vijaka
- Brza povezivost pohrane: 3 M.2 utora, od kojih su 2 PCIe 4.0 x4
- Brza mrežna veza: 2.5GbE LAN i Wi-Fi 6E
- Široke mogućnosti povezivanja: HDMI, DisplayPort
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)