Gigabyte B840M DS3H WF6 matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče AMD®
- Kataloški br:
- 3474644 - 62
- Oznaka:
- B840M DS3H WF6
- EAN:
- 4719331874667
- Kataloški br:
- 3474644 - 62
- Oznaka:
- B840M DS3H WF6
- EAN:
- 4719331874667
Gigabyte B840M DS3H WF6 matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče AMD®
560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo mikro ATX AMD B840 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 4.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 6
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® B840 |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ PS/2 |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 3.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 244 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.13 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 8200 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.23 kg | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 6 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S promišljenim dizajnom i modernim značajkama, ove ploče nude pouzdane performanse i visoku stabilnost. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i impresioniraju visokom kvalitetom izrade i podrškom za najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- X3D Turbo način rada: Optimizirane performanse za moderno igranje
- AMD Socket AM5: Podržava AMD Ryzen procesore serije 9000 / 8000 / 7000
- Digitalno VRM rješenje s 8+2+2 faza
- Dvokanalni DDR5: 4 DIMM-a s podrškom za AMD EXPO memorijske module
- EZ-Latch: PCIe x16 utor s dizajnom za brzo otpuštanje
- Korisnički prilagođeno sučelje: Višetematsko sučelje, AIO kontrola ventilatora i automatsko skeniranje Q-Flash-a u BIOS-u i softveru
- Brza veza za pohranu: 2 M.2 utora, uključujući 1x PCIe 4.0 x4
- Wi-Fi EZ-Plug: Jednostavan i brz dizajn za instalaciju Wi-Fi antene
- Brza mrežna veza: 2.5GbE LAN i Wi-Fi 6 (802.11ax)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)