Gigabyte B860 A ELITE WF7 ICE LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3376522 - 62
- Oznaka:
- B860 A ELITE WF7 ICE
- EAN:
- 4719331866846
- Kataloški br:
- 3376522 - 62
- Oznaka:
- B860 A ELITE WF7 ICE
- EAN:
- 4719331866846
Gigabyte B860 A ELITE WF7 ICE LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851 Faktor oblika (detalji) ATX
895.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
895.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1851 (Socket V1) Intel Core Ultra (Serija 1), Intel Core Ultra (Serija 2)
- PC ATX Intel B860 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 7
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | Intel® 1851 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 2 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | bijela |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 305 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 2.21 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 3 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 9200 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2.49 kg | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 7 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S inovativnim dizajnom i najsuvremenijim značajkama, ove ploče impresioniraju izvanrednim performansama i pouzdanošću. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i jamče izvrsnu kvalitetu i najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dvostruki hibridni digitalni 14+1+2+1 fazni 60A DrMOS VRM
- Dvokanalni DDR5: 4 DIMM-a
- PCIe 5.0 x16 s PCIE UD utorom X i EZ-Latch Plus
- M.2 Gen5 (do 25110) s EZ-Latch Plus sustavom
- Potpuno pokriveni MOSFET hladnjaci/M.2 termalni štitnik (vanjski) s EZ-Latch Click sustavom
- Intel 2x2 Wi-Fi 7 160MHz s WIFI EZ utikačem
- 2.5GbE LAN, USB 4.0 Type-C, USB 3.2 Gen2 Type-C
- Q-Flash Plus
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)