Gigabyte B860I AORUS PRO ICE LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851
- Kataloški br:
- 3376527 - 62
- Oznaka:
- B860I AORUS PRO ICE
- EAN:
- 4719331867539
- Kataloški br:
- 3376527 - 62
- Oznaka:
- B860I AORUS PRO ICE
- EAN:
- 4719331867539
Gigabyte B860I AORUS PRO ICE LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851
995.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
995.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1851 (Socket V1) Intel Core Ultra (Serija 1), Intel Core Ultra (Serija 2)
- Mini ITX računalo Intel B860 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna količina DDR5-SDRAM 2 DIMM RAM memorije: 128 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 4
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | Intel® 1851 |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Sučelje | USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ USB 2.0 |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 2 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | bijela |
| Dubina | 170 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 170 mm |
| Rezolucija prikaza | 5120 x 2880 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Podržani monitori | 3 |
| Softver uključen u isporuku | Norton Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.3 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 2 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 9200 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 4 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S inovativnim dizajnom i najsuvremenijim značajkama, ove ploče impresioniraju izvanrednim performansama i pouzdanošću. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i jamče izvrsnu kvalitetu i najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Digitalni 8+1+2+1 fazni 80A PLC VRM
- Dvokanalni DDR5: 2 DIMM-a
- PCIe 5.0 x16 s PCIE UD utorom X i EZ-Latch Plus
- EZ-Latch Plus za instaliranje M.2 SSD-ova
- VRM Thermal Armor Advanced/M.2 Thermal Guard (vanjski) s EZ-Latch Click zatvaračem
- Intel 2x2 Wi-Fi 7 160MHz s WIFI EZ utikačem
- 2.5GbE LAN, THUNDERBOLT 4 Type-C, USB 3.2 Gen 2 Type-C
- Q-Flash Plus
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)