Gigabyte B860M D3HP LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851
- Kataloški br:
- 3376533 - 62
- Oznaka:
- B860M D3HP
- EAN:
- 4719331866860
- Kataloški br:
- 3376533 - 62
- Oznaka:
- B860M D3HP
- EAN:
- 4719331866860
Gigabyte B860M D3HP LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1851 (Socket V1) Intel Core Ultra (Serija 1), Intel Core Ultra (Serija 2)
- PC mikro ATX Intel B860 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 6
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- Gigabitni Ethernet
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | Intel® 1851 |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ PS/2 |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 244 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.1 kg |
| WLAN | ne |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| 9066 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 6 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S inovativnim dizajnom i najsuvremenijim značajkama, ove ploče impresioniraju izvanrednim performansama i pouzdanošću. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i jamče izvrsnu kvalitetu i najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Hibridni 4+1+2+1 faza 50A PPAK VRM
- Dvokanalni DDR5: 4 DIMM-a
- PCIe 5.0 x16 s PCIE UD utorom i EZ-zasunom
- MOSFET hladnjaci i PCH hladnjaci
- 1GbE LAN, USB 3.2 Gen1 Type-C
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)