Gigabyte GP-UD1000GM PG5 V2 napajanje 1000 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
GP-UD1000GM PG5 V2
Oznaka:
GP-UD1000GM PG5 V2
Main product image
1/3
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodanapajanje
Izlazna snaga napajanja1000 W
Dio mreže80 plus gold
Faktor oblikaATX
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina2.48 kg
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)83.3 A
+5 V/DC25 A
+5 V/DC3 A
4pol. Molex3
6 + pola Pcle4
5pol. SATA8
Izlazna snaga751 W -
Hlađenjeaktivno
Veličina ventilatora120 mm
+3,3 V/DC25 A
Napajanje strujom100 - 240 V
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz
61 cm
60 cm
70 cm
da
1
100000 h
90 %
16 ms
da
1
0.9
2.64 kg
125 W
1000 W
125 W
3.6 W
15 W
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • Spreman za Intel ATX 3.1 i PCIe Gen 5.1
  • 80 PLUS zlatni certifikat
  • Potpuno modularni dizajn
  • Visokoučinkovita jedna +12V linija
  • Kompaktni format
  • 100% japanski kondenzatori
  • 120 mm HYB ventilator s inteligentnom kontrolom brzine