Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 napajanje 750 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
GP-UD750GM PG5 V2
Oznaka:
GP-UD750GM PG5 V2
Main product image
1/3
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 750 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodanapajanje
Izlazna snaga napajanja750 W
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina2.34 kg
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)62.5 A
+5 V/DC20 A
+5 V/DC3 A
4pol. Molex3
6 + pola Pcle4
5pol. SATA8
Izlazna snaga501 - 750 W
Hlađenjeaktivno
Veličina ventilatora120 mm
+3,3 V/DC20 A
Napajanje strujom100 - 240 V
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz
61 cm
65 cm
60 cm
da
1
100000 h
90 %
16 ms
da
1
0.9
2.5 kg
105 W
750 W
105 W
3.6 W
15 W
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • Spreman za Intel ATX 3.1 i PCIe Gen 5.1
  • 80 PLUS zlatni certifikat
  • Potpuno modularni dizajn
  • Visokoučinkovita jedna +12V linija
  • Kompaktni format
  • 100% japanski kondenzatori
  • 120 mm HYB ventilator s inteligentnom kontrolom brzine