Gigabyte GP-UD850GM PG5 2.0 PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
GP-UD850GM PG5 2.0
Oznaka:
GP-UD850GM PG5 2.0
Main product image
1/7
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja850 W
Modularnida
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina2.4 kg
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)70.8 A
+5 V/DC20 A
+5 V/DC3 A
20+4pol.1
4pol. floppy1
4pol. Molex3
4+4pol. ATX/EPS 12 V2
6 + pola Pcle4
5pol. SATA8
Određene značajkeATX 3.1
PCIe gen 5.1
Izlazna snaga751 W -
Veličina ventilatora120 mm
+3,3 V/DC20 A
Pogonski napon100 - 240 V/AC