Gigabyte H810M GAMING WIFI6 LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851
- Kataloški br:
- 3376535 - 62
- Oznaka:
- H810M GAMING WIFI6
- EAN:
- 4719331869090
- Kataloški br:
- 3376535 - 62
- Oznaka:
- H810M GAMING WIFI6
- EAN:
- 4719331869090
Gigabyte H810M GAMING WIFI6 LGA1851 MB matična ploča Baza Intel® 1851
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1851 (Socket V1) Intel Core Ultra (Serija 2)
- PC mikro ATX Intel H810 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna količina DDR5-SDRAM 2 DIMM RAM memorije: 128 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 4.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 5
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | Intel® 1851 |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ PS/2 |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 215 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 244 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 5 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.1 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 6400 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.19 kg | |
| 2 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 5 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S inovativnim dizajnom i najsuvremenijim značajkama, ove ploče impresioniraju izvanrednim performansama i pouzdanošću. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i jamče izvrsnu kvalitetu i najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Podržava Intel Core Ultra procesore (Serija 2)
- WIFI EZ-Plug: Brz i jednostavan dizajn za instalaciju WiFi antene
- EZ-Latch: PCIe x16 utor s dizajnom za brzo otpuštanje
- M.2 EZ-Latch Plus: Ugradnja M.2 SSD-ova bez vijaka
- Korisnički prilagođeno sučelje: Više tema i Q-Flash automatsko skeniranje u BIOS-u i softveru
- Ultrabrza pohrana: PCIe 4.0 x4 M.2 utori
- Učinkovito hlađenje: VRM Thermal Armor Advanced i M.2 Thermal Guard
- Brza mrežna veza: 2.5GbE LAN i Wi-Fi 6 802.11ax
- Široka povezivost: HDMI, DisplayPort
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)