Gigabyte X870E AORUS MASTER X3D matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD
- Kataloški br:
- 3474497 - 62
- Oznaka:
- X870E A MASTER X ICE
- EAN:
- 4719331876517
- Kataloški br:
- 3474497 - 62
- Oznaka:
- X870E A MASTER X ICE
- EAN:
- 4719331876517
Gigabyte X870E AORUS MASTER X3D matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD
2,155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- PC ATX AMD X870E Realtek ALC1220-VB/ESS 9118 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 7
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 512 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a Gumb za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet, 5 gigabitni Ethernet, 10 gigabitni Ethernet, brzi Ethernet, gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® X870E |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ USB 2.0 USB-C® |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 2 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 2 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | bijela |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 305 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2304 Pixel |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 7 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) |
| područja primjene | pc |
| Težina | 3.82 kg |
| WLAN | da |
| 512 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 5 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 2 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 9000 MHz | |
| 1 | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4.38 kg | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 7 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S promišljenim dizajnom i modernim značajkama, ove ploče nude pouzdane performanse i visoku stabilnost. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i impresioniraju visokom kvalitetom izrade i podrškom za najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- X3D Turbo način rada 2.0: Nevjerojatne X3D performanse oslobođene umjetnom inteligencijom
- Dvokanalni DDR5: 4DIMM-a s podrškom za AMD EXPO memorijske module. DDR5 OC do 9000MT/s
- AMD Socket AM5: Podržava AMD Ryzen procesore serije 9000 / 8000 / 7000
- Digitalni blizanac 18+2+2 fazno VRM rješenje
- PCIe EZ-Latch Plus Duo: Jedan klik za brzo otpuštanje bez vijaka na dva PCIe utora
- WIFI EZ-Plug: Brz i jednostavan dizajn za instalaciju Wi-Fi antene
- M.2 EZ-Latch Click & Plus: Brzo otpuštanje i dizajn bez vijaka na M.2 utorima i hladnjacima
- Ultrabrza pohrana: 5 M.2 utora, uključujući PCIe 5.0 x4
- Brzo umrežavanje: 10GbE LAN + 5GbE LAN i Wi-Fi 7 s usmjerenom antenom ultra visokog pojačanja
- Napredna povezivost: HDMI, dvostruki USB4 Type-C s DP Alt, prednji QC-USB 65W
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)