Gigabyte X870I AORUS PRO ICE matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Mini-ATX Set čipova matične ploče A
- Kataloški br:
- 3376520 - 62
- Oznaka:
- X870I AORUS PRO ICE
- EAN:
- 4719331866112
- Kataloški br:
- 3376520 - 62
- Oznaka:
- X870I AORUS PRO ICE
- EAN:
- 4719331866112
Gigabyte X870I AORUS PRO ICE matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Mini-ATX Set čipova matične ploče A
1,235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo Micro ITX AMD X870 Realtek ALC4080 7.1 kanala
- Maksimalna količina DDR5-SDRAM 2 DIMM RAM memorije: 128 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 4
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® X870 |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | Mini-ATX |
| Procesor / model | unterstützt Ryzen 7000/8000/9000 Serie |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Frekvencija takta | 4200 MHz4100 MHz4000 MHz3900 MHz3800 MHz3600 MHz3500 MHz3400 MHz3333 MHz3300 MHz3200 MHz3100 MHz3000 MHz2800 MHz2600 MHz2400 MHz2200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Broj DDR5 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x8 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj PCIe x4 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 1 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj SATA III | 2 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | bijela |
| Dubina | 225 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 240 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 720 g |
| WLAN | da |
| 1 | |
| da | |
| 1 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S inovativnim dizajnom i najsuvremenijim značajkama, ove ploče impresioniraju izvanrednim performansama i pouzdanošću. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i jamče izvrsnu kvalitetu i najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Socket AM5: Podržava AMD Ryzen procesore serije 7000/8000/9000
- Digitalni blizanac 8+2+1 fazno VRM rješenje
- Dvokanalni DDR5: 2 DIMM-a s podrškom za AMD EXPO memorijske module
- PCIe Gen5 x16 s PCIe UD utorom i EZ-Latch Plus sustavom
- Ultrabrza pohrana: 2 M.2 utora, uključujući 1 PCIe 5.0 x4
- Učinkovito cjelokupno upravljanje toplinom: VRM Thermal Armor Advanced i M.2 Thermal Guard Ext.
- Napredna povezivost: USB4 Type-C s DP Alt, HDMI
- Brza mrežna veza: 2.5GbE LAN i Wi-Fi 7-smjerna antena s ultra visokim pojačanjem
Opseg isporuke
- 2 x produžna kabela za napajanje ventilatora
- WLAN antena
- 1 M.2 vijak
- 2 x termalne pločice za M.2 SSD
- 2 x serijska ATA kabela
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)