Gigabyte Z890 A MASTER AI TOP LGA1851 matična ploča
- Kataloški br:
- 3376521 - 62
- Oznaka:
- Z890 A MASTER AI TOP
- EAN:
- 4719331866006
- Kataloški br:
- 3376521 - 62
- Oznaka:
- Z890 A MASTER AI TOP
- EAN:
- 4719331866006
Gigabyte Z890 A MASTER AI TOP LGA1851 matična ploča
3,300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Radeon PRO W7900 48GB GDDR6
- 7680 x 4320 piksela 384 bita 18000 MHz PCI Express x16 4.0
- Broj DisplayPort priključaka: 3
- Verzija DirectX-a: 12.0 Verzija OpenGL-a: 4.6
- 2x 8-pinski
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort mini displayport USB 2.0 |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 2 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | siva |
| Dubina | 42 mm |
| Visina | 126 mm |
| Širina | 293 mm |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj Mini Display Portova | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 10 x |
| CUDA | ne |
| DirectX verzija | 12.0 |
| GPU brand | AMD |
| Hlađenje | aktivno |
| Ritam pohranjivanja | 18000 MHz |
| Sustav napajanja (min.) | 750 W |
| Potrošnja energije (maks.) | 241 W |
| Podržani monitori | 4 |
| Priključak za memoriju | 384 Bit |
| Stream procesor | 6144 |
| Radna memorija | 48 GB |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| Verzija grafičke kartice | Radeon PRO W7900 |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.27 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 4 | |
| 256 GB | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 9500 MHz | |
| 1 | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8 |
Opis
Opis
Doživite sljedeću razinu performansi igranja s AMD grafičkim karticama tvrtke GIGABYTE. Naši GPU-i pružaju beskompromisne performanse, zapanjujuću grafiku i redefiniraju performanse igranja. Opremljene naprednim rješenjima za hlađenje i inovativnim tehnologijama, GIGABYTE AMD grafičke kartice omogućuju igračima da pomiču granice mogućeg i pružaju jedinstveno iskustvo igranja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pokreće ga AMD Radeon™ PRO W7900
- Opremljen s 48 GB GDDR6 384-bitnim memorijskim sučeljem
- Dizajnirano za umjetnu inteligenciju
- Sustav hlađenja turbo ventilatorom
- Potpuno bakreni sustav hlađenja i metalni okvir
- Ventilator s dvostrukim kugličnim ležajem
- Zaštitna metalna stražnja ploča
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)