GYS brzi start sustav Gyscap 24V 028944 Struja pri startu (12 V)=2500 A kondenzatorska tehnologija (bez baterije), pokaz
- Kataloški br:
- 2784276 - 62
- Oznaka:
- 28944
- EAN:
- 3154020028944
- Kataloški br:
- 2784276 - 62
- Oznaka:
- 28944
- EAN:
- 3154020028944
GYS brzi start sustav Gyscap 24V 028944 Struja pri startu (12 V)=2500 A kondenzatorska tehnologija (bez baterije), pokaz
4,570.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,570.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 320 x 490 x 215 mm |
| Vrsta proizvoda | brzi start sustav |
| Određene značajke | kondenzatorska tehnologija (bez baterije) pokazivač razine napunjenosti |
| Težina | 12 kg |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Širina | 320 mm |
| Visina | 490 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Vršna snaga (12 V) | 10000 A |
| Struja pri startu (12 V) | 2500 A |
Opis
Opis
SMART STARTER MANAGEMENT SYSTEM štiti uređaj od promjene polariteta, kratkih spojeva na stezaljkama i dubokog pražnjenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Opremljen je s 10 superkondenzatora i temelji se na tehnologiji bez baterija
- Superkondenzatori jamče životni vijek od 1.000.000 ciklusa (punjenja i pražnjenja)
- Energija od 2.500 A na početku / 10.000 A na vrhuncu
- Dva načina pokretanja: automatski ili ručni način (SOS) za vozila s duboko ispražnjenim akumulatorima
- Tri načina punjenja: Ili na (pun) akumulator vozila, na upaljač za cigarete (drugog) vozila ili spajanjem na električnu mrežu putem načina napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)