HellermannTyton 151-28320 postolje samoljepljiva, vijak 151-28320 4-struka nit, bez halogena, uv stabiliziran, vremenski
- Kataloški br:
- 3374317 - 62
- Oznaka:
- 151-28320
- Kataloški br:
- 3374317 - 62
- Oznaka:
- 151-28320
HellermannTyton 151-28320 postolje samoljepljiva, vijak 151-28320 4-struka nit, bez halogena, uv stabiliziran, vremenski
4.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- postolje
- samoljepljiva, vijak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje |
| Posebne značajke | 4-struka nit bez halogena uv stabiliziran vremenski stabilan |
| Maks. širina trake | 4.1 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva vijak |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Montažni Ø (min.) | 3.10 mm |
| Montažni Ø (maks.) | 3.10 mm |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 2 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-28320 |
| Mjere | 19 x 19 x 3.8 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | 151-28320 |
Opis
Opis
Ove općeprihvatljive montažne utičnice koriste se za držanje kabelske veze s kojom su fiksirana roba. Dok je krovni nosač TY3G1 (S) i TY8G1 (S) utičnica osiguravaju optimalnu podršku čak i za veće snopove kabela, MB priključnice omogućuju navezivanje kabela u sva četiri smjera. Samoljna MB4CA utičnica ima prednost da se može dodatno pričvrstiti s centralno postavljenim vijkom. Samoljepljive inačice označene su sufiksom "A" (MB4CA) ili "S" (TY3GIS).
Anwendungen: Glavna područja primjene su u konstrukciji prekidača, u industrijskoj masovnoj proizvodnji iu područjima gdje je velika osnovna ploča trebala osigurati stabilno pričvršćivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Anwendungen: Glavna područja primjene su u konstrukciji prekidača, u industrijskoj masovnoj proizvodnji iu područjima gdje je velika osnovna ploča trebala osigurati stabilno pričvršćivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)