Helukabel 26491-100 pojedinačna žica LiYv 1 x 1.50 mm² siva 100 m
- Kataloški br:
- 3163805 - 62
- Oznaka:
- 26491-100
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163805 - 62
- Oznaka:
- 26491-100
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 26491-100 pojedinačna žica LiYv 1 x 1.50 mm² siva 100 m
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 900 V |
| Tip kabela | LiYv |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 1 x 1.50 mm² |
| Boja | siva |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.50 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Proizvođač-br. dijela | 26491-100 |
| Tip | 26491-100 |
| Vanjski Ø | 2.60 mm |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | ne |
| Sastav vodiča | Pokositrena bakrena žica, prema DIN VDE 0295 Kl 5, fina žica |
| Ispitni napon | 2500 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Roba na metre | da |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema slicnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Helukabel
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (2)