Helukabel 47011-100 žila za visoke temperature SiF/GL 1 x 25 mm² bijela 100 m
- Kataloški br:
- 3163818 - 62
- Oznaka:
- 47011-100
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163818 - 62
- Oznaka:
- 47011-100
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 47011-100 žila za visoke temperature SiF/GL 1 x 25 mm² bijela 100 m
3,625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Tip kabela | SiF/GL |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 1 x 25 mm² |
| Boja | bijela |
| Poprečni presjek (po žili) | 25 mm² |
| Bez halogena | da |
| Izolacijski material | staklena vlakna |
| Određene značajke kabela | s plaštom od staklenih vlakana postojan na ulje bez halogena za montažu praznih cijevi otporan na vrućinu postojan na hladnoću postojan na ozon |
| Proizvođač-br. dijela | 47011-100 |
| Tip | 47011-100 |
| Vanjski Ø | 10.20 mm |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +180 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -60 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +180 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -60 °C |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | ne |
| Sastav vodiča | Bakrena žica presvučena kositrom, DIN VDE 0295 klasa 5, fina žica |
| Ispitni napon | 2000. godine V |
| RoHS-konforno | Da |
| Roba na metre | da |
| Vrsta proizvoda | žila za visoke temperature |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)