Helukabel 64158-305 pojedinačna žica H07V2-K 1 x 4 mm² smeđa boja 305 m
- Kataloški br:
- 3163808 - 62
- Oznaka:
- 64158-305
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163808 - 62
- Oznaka:
- 64158-305
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 64158-305 pojedinačna žica H07V2-K 1 x 4 mm² smeđa boja 305 m
1,310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 750 V |
| Tip kabela | H07V2-K |
| Sadržaj | 305 m |
| Presjek | 1 x 4 mm² |
| Boja | smeđa boja |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Određene značajke kabela | vatrostalan fleksibilan |
| Proizvođač-br. dijela | 64158-305 |
| Tip | 64158-305 |
| Vanjski Ø | 4.10 mm |
| maks. količina u isporuci po komadu | 305 m |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +105 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +90 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | ne |
| Sastav vodiča | Bakrene niti, gole, fino upredene prema DIN VDE 0295 Cl |
| Ispitni napon | 2500 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Norme | HAR, UL-AWM, UL-MTW, CSA-AWM, CSA |
| Roba na metre | da |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)