Helukabel 99317-10 kabelska uvodnica PG36 poliamid srebrno-siva (RAL 7001) 1 St.
- Kataloški br:
- 3164020 - 62
- Oznaka:
- 99317-10
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3164020 - 62
- Oznaka:
- 99317-10
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 99317-10 kabelska uvodnica PG36 poliamid srebrno-siva (RAL 7001) 1 St.
11.80 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | srebrno-siva (RAL 7001) |
| Vanjski navoj | PG36 |
| Materijal | poliamid |
| Stezaljka Ø (min.) | 22 mm |
| Stezaljka Ø (maks.) | 32 mm |
| Navoj - dužina | 13 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +100 °C |
| Vrsta zaštite | IP69 k (u ugrađenom stanju) |
| Veličina ključa | 53 mm |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Proizvođač-br. dijela | 99317-10 |
| Tip | 99317-10 |
| Vrsta proizvoda | kabelska uvodnica |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Molimo naručite odgovarajuću protumaticu zasebno.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)