Helukabel JZ-500 Orange kontrolni vod 5 G 2.5 mm² narančasta 10749 100 m
- Kataloški br:
- 1561332 - 62
- Oznaka:
- 10749
- EAN:
- 2050004838312
- Kataloški br:
- 1561332 - 62
- Oznaka:
- 10749
- EAN:
- 2050004838312
Helukabel JZ-500 Orange kontrolni vod 5 G 2.5 mm² narančasta 10749 100 m
1,280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | JZ-500 Orange |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 5 G 2.5 mm² |
| Boja | narančasta |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Sposobnost vučnog kabla | ne |
| Bez halogena | ne |
| Izolacija | Posebna PVC plastika |
| Izolacijski material | PVC |
| Određene značajke kabela | fleksibilan |
| Proizvođač-br. dijela | 10749 |
| Tip | JZ-500 orange |
| Material (detalji) | PVC |
| Nazivni napon | 500 |
| Vanjski Ø | 10.10 mm |
| maks. količina u isporuci po komadu | 500 m |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +80 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -15 °C |
| Kodirano prema brojevima | da |
| Broj žica | 5 G |
| Zapakirano | da |
| Sastav vodiča | Gola bakrena žica, na BS 6360 cl.5, IEC 60228 cl.8 |
| Ispitni napon | 4000 V |
| Žičani identifikacijski kod | DIN VDE 0293 narančaste jezgre sa kontinuiranim crnim otiskom broja |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)