Helukabel TOPGEBER 512 kabel za sinkroni davač 8 x 0.14 mm² + 4 x 0.14 mm² zelena 709692 500 m
- Kataloški br:
- 2469845 - 62
- Oznaka:
- 709692
- EAN:
- 2050007260936
- Kataloški br:
- 2469845 - 62
- Oznaka:
- 709692
- EAN:
- 2050007260936
Helukabel TOPGEBER 512 kabel za sinkroni davač 8 x 0.14 mm² + 4 x 0.14 mm² zelena 709692 500 m
8,205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 10 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Tip kabela | TOPGEBER 512 |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 8 x 0.14 mm² + 4 x 0.14 mm² |
| Boja | zelena |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.14 mm² |
| Presjek (po žici) (2. dio) | 0.14 mm² |
| Bez halogena | da |
| Izolacijski material | PUR |
| Određene značajke kabela | visokofleksibilan mogućnost korištenja za vuču UV otporan postojan na ulje bez halogena sa zaštitom vatrostalan |
| Proizvođač-br. dijela | 709692 |
| Tip | 709692 |
| Vanjski Ø | 8.10 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +80 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -30 °C |
| Broj žica | 8 x |
| Broj žica (dio 2) | 4 x |
| Sastav vodiča | Cu, fino nasukan prema DIN EN 60228, klasa 6 |
| Ispitni napon | 2000 V |
| Vrsta proizvoda | kabel za sinkroni davač |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)